Çözüldü Redmi not 9 pro hızlı şarj olmuyor artık !

• Konbuyu başlatan Setuen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 20K

Setuen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Redmi not 9 pro
Konular
1
Son iki gündür böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldım. Şarja takınca hızlı şarj özelliğini kullanmıyor normal bir şekilde saatlerce şarj ediyor. Sebebi nedir acaba? Farklı bir priz veya şarj aleti kablosu kullanmıyorum.

Çözüm
Son iki gündür böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldım. Şarja takınca hızlı şarj özelliğini kullanmıyor normal bir şekilde saatlerce şarj ediyor. Sebebi nedir acaba? Farklı bir priz veya şarj aleti kablosu kullanmıyorum.
Merhaba arkadaşlar bende en üste bu yorum gözüktüğü için ve muhtemelen sorun yaşayan insan ilk bu videoya bakacağı için buraya yazıyorum.Benim telefonum note 9 pro.Şarj ederken bi süre sanki şarj aletini çıkarıp takıyormuş gibi oldu(arada oluyordu böyle ama hiç şarjda sıkıntı olmamıştı) sonrada mi turbo hızlı şarj işareti çıkmadı bidaha.Ekranj kapatıp şarja taktığımda ekranda şarj animasyonu çıkıyor bi iki üç saniye sonra hızlı şarj diyordu ama normalde mi turbo şarj yazması gerekirken yazmıyordu.Dedim şarz...

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Güncelleme yerinden sağ üstte üç noktadan en son paketi indir diyip yeniden kurunuz muhtemelen sorununuz düzelecektir hocam.

Oyla:

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Kabloda hasar var mı?

Oyla:

ssametttt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaom mi 9 pro
Konular
1
Aynı sorun bendede var hızlı sarja gecmiyor

Oyla:

Özkan yasak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Dün akşam itibariyle bende aynı sorunu yaşıyorum çözümü nedir bilen varmı acaba.

Oyla:

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Orjinal kablo olmadan turbo şarj olmuyor. Normal hızlı şarj olarak gözüküyor. Kullandığınız kabloya dikkat edin. Dandik kablo ile turbo şarj olmaz. Bende 4-5 kablo var ama hiçbirisi turbo şarj olmuyor. Nedense sadece orjinal kablo ile turbo şarj oluyor. 4.1 mah lik kablo var onu la bile normal hızlı şarj oluyor. Herhalde 27 watt olunca kablo çok önemli oluyor.

Oyla:

deniz_siyahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ghost
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Telefon Bilgisayar
Konular
5
dostum güncelleme yaptın mı..? bi de şöyle dene.. şarjı taktıktan sonra çek direk yine tak..

Oyla:

thefetih

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fetih
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Oyla:

Sagbazar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
0
Kablo ve adaptör orijinal olup, daha düne kadar turbo şarj yaparken bugün turbo şarj yapmıyor neden olduğunu anlamadım, sistem 12.0.4 kararlı olarak görünüyor acaba güncellemeden mi kaynaklanıyor bilemedim.

Oyla:
Üst Alt