Diğer Redmi 5 Plus'ı unuttular

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Selamlar
4 aydır Redmi 5 Plus a güncelleme gelmiyor ne kadar mail attım ve cevapları hep aynı oldu "hatalar nedeniyle güncelleme gelmiyor"
4 aydır hataları gideremediysen pes vallaha xiaomi her hafta model çıkarana kadar güncellemeye önem verse daha güzel olur
Güncelleme alması için betaya geçtim ve sonuç yine aynı bu modeli unuttular başka bir açıklaması olamaz

Saygılar

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Haklısınız ama güncelleme gelmemesi kötü değil bence şuan da bi sıkıntınız yoksa

miui playet

Tecrübeli Üye
Uzman Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
75
Haklısınız ama güncelleme gelmemesi kötü değil bence şuan da bi sıkıntınız yoksa
hocam ben şimdi bl yi açıp eu rom kursam anlık yardım eder misiniz?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Selamlar
4 aydır Redmi 5 Plus a güncelleme gelmiyor ne kadar mail attım ve cevapları hep aynı oldu "hatalar nedeniyle güncelleme gelmiyor"
4 aydır hataları gideremediysen pes vallaha xiaomi her hafta model çıkarana kadar güncellemeye önem verse daha güzel olur
Güncelleme alması için betaya geçtim ve sonuç yine aynı bu modeli unuttular başka bir açıklaması olamaz

Saygılar
Şimdi hocam, güncelleme güncelleme diyorsunuz ama, güncelleme gelip ya mahvolursa telefon? O zaman ne olacak? Emin olun unutmamışlardır. Belki yeni Android sürümü telefona ağır gelecek? Örneğin iPhone'da -yanlış hatırlamıyorsam- bundan 2-3 yıl önce yeni çıkan iOS sürümü gelmişti ve neredeyse tüm telefonlar eskiyen Nand yongaları yüzünden yavaşlayıp, brick olmuştu.

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Şimdi hocam, güncelleme güncelleme diyorsunuz ama, güncelleme gelip ya mahvolursa telefon? O zaman ne olacak? Emin olun unutmamışlardır. Belki yeni Android sürümü telefona ağır gelecek? Örneğin iPhone'da -yanlış hatırlamıyorsam- bundan 2-3 yıl önce yeni çıkan iOS sürümü gelmişti ve neredeyse tüm telefonlar eskiyen Nand yongaları yüzünden yavaşlayıp, brick olmuştu.
Xiaomi'nin böyle bir hata yapacağını sanmam yaparsa eğer çok büyük bir hata yapar

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Selamlar

Saygılar
Bildiğim kadarıyla redmi5 plus giriş seviye bir cihaz o yüzden bütün yeni özelliklerin gelmesi saçma.dediğiniz gibi yeni cihazlar çok fazla oldu elbette onlar satsın diye eski cihazlara güncelleme verseler bile tam özellikler olmaz bu benim görüşüm katılmıyo olabilirsiniz ama firmaların politikaları böyle. İphone örnek alınacak bi cihaz değil adamlar senede 3 cihaz çıkarıyo güncellemeler aynı geliyo android cephesinde ise markalar senede 10 cihaz çıkarıyo

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Bildiğim kadarıyla redmi5 plus giriş seviye bir cihaz o yüzden bütün yeni özelliklerin gelmesi saçma.dediğiniz gibi yeni cihazlar çok fazla oldu elbette onlar satsın diye eski cihazlara güncelleme verseler bile tam özellikler olmaz bu benim görüşüm katılmıyo olabilirsiniz ama firmaların politikaları böyle. İphone örnek alınacak bi cihaz değil adamlar senede 3 cihaz çıkarıyo güncellemeler aynı geliyo android cephesinde ise markalar senede 10 cihaz çıkarıyo
Haklısınız hocam bunlar hep pazarlama taktikleri

Ahmet kumru

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Resmi Note 9s
Konular
22
redmi 5 plus kral telefon şu anda çoğu marka telefona fark atar. ama bu durum mıuı 9 da öyley Mıuı 10 gelince çoğu özellik gitti mıuı 9 aratır durumda. Mıuı 10 da ek/artı bir özellik gelmedi. Şimdi güncelleme gelse o da bırak mıuı 9 mıuı 10 u aratacak bir güncelleme olacaksa bence hiç gelmesin. Mıuı güncellemeleri (Kararlı stabil) hep önceki ni aratan güncellemeler.

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Xiaomi'nin böyle bir hata yapacağını sanmam yaparsa eğer çok büyük bir hata yapar
Hata yapar demiyorum. Güncellemeye gerek duymamıştır, böyle bir olay olmaması için güncelleme gelmiyordur. Belki telefonun en performanslı hali budur? Belki ileride güncelleme planlıyorlardır. :)

Üst Alt