Yardım Poco X5 Pro Ekran Donması

PocophoneF1Mİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco X5 Pro
Konular
2
Merhaba arkadaşlar poco x5 pro kullanıyorum telefon gayet güzel memnunum ama son 1 hafta içinde 2 kere ekranin donma sorunu yaşadım ekran kilitli kaliyor hic bir sekilde açamıyorum şarja takmamı bile algılamiyor o sırada ekran karartılı kaliyor yukarda batarya simgesini ve şebeke olan yeri hafif bi karartiyla görebiliyorum ama ekran açılmıyor bu sorunu yaşayan varmıdir ne yapabilirim şimdiden ilginiz için teşekkürler

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
32
Merhaba arkadaşlar poco x5 pro kullanıyorum telefon gayet güzel memnunum ama son 1 hafta içinde 2 kere ekranin donma sorunu yaşadım ekran kilitli kaliyor hic bir sekilde açamıyorum şarja takmamı bile algılamiyor o sırada ekran karartılı kaliyor yukarda batarya simgesini ve şebeke olan yeri hafif bi karartiyla görebiliyorum ama ekran açılmıyor bu sorunu yaşayan varmıdir ne yapabilirim şimdiden ilginiz için teşekkürler
Servise gönderin problem var gibi geldi

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

Yazılımsal olabilir. Cihazı kapatıp açın ve bence diğer güncellemeyi bekleyin. Sürekli yaparsa kurduğunuz uygulamaları silmeyi deneyin. Yine yapıyorsa donanımsal olabilir.

PocophoneF1Mİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco X5 Pro
Konular
2
Yazılımsal olabilir. Cihazı kapatıp açın ve bence diğer güncellemeyi bekleyin. Sürekli yaparsa kurduğunuz uygulamaları silmeyi deneyin. Yine yapıyorsa donanımsal olabilir.
Şu anlık sürekli yapmıyor gibi 2 3 kez yapti bundada genelinden cebimden cikartirken tahminim cep modu ile alakalı gibi sanki dokunmalari kitliyor gibi ilginiz için teşekkürler

cemali74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note12 pro 5g
Konular
0
Merhaba, konu dışı bi sorum olacak,poco X5 pro almayı düşünen biri olarak.
Redmi note 12 pro 5g aldım,telefondan çok memnunum,ama band 20 yok. Şehir merkezinde hic sorun olmuyor,köye gittigim zaman,bağlantı alamıyorum internete.
İlk defa Samsung harici kullandım,çok da hoşuma gitti.
Poco X5 pro da band 20 var mi?
Var ise sipariş vereceğim.
Tesekkurler

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
32
Merhaba, konu dışı bi sorum olacak,poco X5 pro almayı düşünen biri olarak.
Redmi note 12 pro 5g aldım,telefondan çok memnunum,ama band 20 yok. Şehir merkezinde hic sorun olmuyor,köye gittigim zaman,bağlantı alamıyorum internete.
İlk defa Samsung harici kullandım,çok da hoşuma gitti.
Poco X5 pro da band 20 var mi?
Var ise sipariş vereceğim.
Tesekkurler
X5 pro yerine benim gibi f5 alabilirsin. Band20 var. X5pro da da band20 var

Seyfullah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7
Cihazım
mi 6
Konular
0
Şu anlık sürekli yapmıyor gibi 2 3 kez yapti bundada genelinden cebimden cikartirken tahminim cep modu ile alakalı gibi sanki dokunmalari kitliyor gibi ilginiz için teşekkürler
Yüz tanıma ve kaldırınca uyandır açıksa bende de yapıyor ikisini de kapatınca düzeliyor kilit açmaya çalışıp başarısız olunca sapıtıyor cihaz 😂

Üst Alt