Yardım Poco X5 Pro 5G HyperOS Hakkında

PoeticaArts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
9
Merhaba,

Poco X5 Pro 5G cihazıma hala HyperOS gelmedi. Bölge değiştirmeyi denedim o da olmadı. Acaba BL kilidi açık olduğundan ötürü OTP üzerinden güncelleme almama durumu olabilir mi? Eğer böyle ise poco için rom çıktıysa link atabilecek var mı?

Solarise

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
0
Merhaba,

Poco X5 Pro 5G cihazıma hala HyperOS gelmedi. Bölge değiştirmeyi denedim o da olmadı. Acaba BL kilidi açık olduğundan ötürü OTP üzerinden güncelleme almama durumu olabilir mi? Eğer böyle ise poco için rom çıktıysa link atabilecek var mı?
Hocam bölgeyi Brezilya yap kesin geliyor bende öyle oldu indirdikten sonra geri Türkiye yap bölgeyi sorun olmuyor zaten global rom olduğu için sorun çıkaracağını sanmıyorum

PoeticaArts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
9
Hocam bölgeyi Brezilya yap kesin geliyor bende öyle oldu indirdikten sonra geri Türkiye yap bölgeyi sorun olmuyor zaten global rom olduğu için sorun çıkaracağını sanmıyorum
Hocam yaptım ama gelmedi. Hatta cihazı kapatıp tekrardan açtım kontrol ettim olmadı. Dediğim gibi BL kilidi ile alakası olabilir mi bu durumun?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi tekrardan denedim yok hocam bölge ile olmuyor maalesef.

Son düzenleme:
Üst Alt