Yardım Poco x3 pro Root atma

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim hocam. Bi kaç telefoncuya sordum başka cihazlara root atıyorlar ama poco x3 pro deyince atmıyorlar. Bu cihaza root atma işlemi daha mı zor acaba? Bu arada kilidi açmak için başvurdum 168 saat verdi süre dolunca açacağım. Twrp yüklü değil. Attığınız linki göz gezdirecegim
Yok hocam herhangi bir zorluğu yoktur MIUI 12/13/14 sürümlerinin hepsini kullandım ve hepsine de aynı yöntemle kolayca root attım öyle zorluğu falan yoktur anlayacağınız.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Yok hocam herhangi bir zorluğu yoktur MIUI 12/13/14 sürümlerinin hepsini kullandım ve hepsine de aynı yöntemle kolayca root attım öyle zorluğu falan yoktur anlayacağınız.
Konu 2 yıllık...

FireKzH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aşkın
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
4
Yollarını gösterebilir misiniz hocam? Kaynaklara baktığımda değişik yollarla Root attırıyorlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu aralar telefona ciddi bir Root düşünüyorum da.

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Yollarını gösterebilir misiniz hocam? Kaynaklara baktığımda değişik yollarla Root attırıyorlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu aralar telefona ciddi bir Root düşünüyorum da.
Hocam önce BL Kilidi açık olmalı cihazda. BL kilidiniz açık değil ise Bu konuya bakın. Varsayalım açtınız, Poco X3 Pro'ya uygun custom recovery indirin Recoveyler buradan bakın kurulum yöntemi de var. Diğer adım ise magisk indirmek bunun sürümleri var son sürümü indirin (ben delta 26.3 kullanıyorum, delta tavsiye ederim.) APK dosyasını kurun sonra recovey menüye girip yüklediğiniz apkyı tekrar kurun -flashlayın- başka bir işlem yapmadan cihazı yeniden başlatın. BL kilidini açmak istemiyorsanız; Bu konuya bakın umarım yardımcı olur.

FireKzH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aşkın
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
4
BL kilidini açtım hocam. Beklediğim gibi cihazı sıfırladı direkt. Şu an için aslında TWRP atmak yerine dümdüz Magisk ve Root atmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ü

Üye silindi 265308

Guest

FireKzH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aşkın
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular