MIUI 14 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V14.0.2.0.SJGIDXM İndirme Bağlantıları

semihus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
3
Forumda yararlı magisk modülleri adında bi başlık var ordan ya da yabancı forumlarda bulabilirsiniz. Ben de aşağıdaki modülü senelerdir kullanıyorum. %90 a ayarladınız diyelim şarj 90 ı geçmiyor. Ya da 20 ayarladınız şarj 20 ye inene kadar şarj olmuyor.

romenox9999

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdalcan
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
Emekli
Konular
3
Arkadaşlar iyi geceler ben Poco x3 nfc olan telefonuma Endonezya romunu kurdum, fakat telefon hakkında bölümünde ''Mıuı Global 14.0.2 Kararlı'' yazıyor. Birde araştırdığım kadarı ile sanki bu endonezya romu normal global roma göre daha sade olması gerekmiyormuydu. Yani normal global sürümde olan her şey bunda'da var. Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim, teşekkür ederim.

Vita Es Morte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif D.
Cihazım
Poco X3 N 6/128
Meslek
Emniyet Müdürü
Konular
7
Arkadaşlar iyi geceler ben Poco x3 nfc olan telefonuma Endonezya romunu kurdum, fakat telefon hakkında bölümünde ''Mıuı Global 14.0.2 Kararlı'' yazıyor. Birde araştırdığım kadarı ile sanki bu endonezya romu normal global roma göre daha sade olması gerekmiyormuydu. Yani normal global sürümde olan her şey bunda'da var. Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim, teşekkür ederim.
Herşey normal hocam, öyle yazar. Stok endoda uygulamalar vardır. Modlanmış romlarda genelde gereksiz uygulamalar çıkarılır.

Üst Alt