MIUI 14 POCO X3 NFC - EEA Kararlı Rom V14.0.4.0.SJGEUXM İndirme Bağlantıları

cobra06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
POCO X3 NFC
EEA Kararlı Rom

MIUI V14.0.4.0.SJGEUXM

specs-header.png

Kurulum Talimatları

1)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
2) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Emeğinize sağlık hocam

cgokhans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9se
Konular
2
Öncelikle emeğimiz için teşekkürler. Bunun Endonezya 14.0.1 sürümünden farkı nedir acaba? Geçmeye değer mi?

ferdigecici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
mi A1
Konular
8
Merhabalar. Garantili ve Türkiye Rom'lu telefon kullanıyorum. Garantisi bitmek üzere Google Discovery için EU roma geçmek istiyorum. Şu an MIUI 14 yüklü. Buradan Recovery romu indirim güncelleyiciden zipli dosyayı seçsem yükleniyor mi. Yoksa bootloader kilidi açıp mi flash ile mi yüklemem lazımç

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Merhabalar. Garantili ve Türkiye Rom'lu telefon kullanıyorum. Garantisi bitmek üzere Google Discovery için EU roma geçmek istiyorum. Şu an MIUI 14 yüklü. Buradan Recovery romu indirim güncelleyiciden zipli dosyayı seçsem yükleniyor mi. Yoksa bootloader kilidi açıp mi flash ile mi yüklemem lazımç
Garantisi bitmek üzere ise BL kilidini açın mi flash ile temiz kurulum yapın benim tavsiyem bu ama yine de siz bilirsiniz

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Hocam merhaba elimde MIUI 12 yüklü ve repairli X3 NFC var yükseltmek istiyorum şebeke gitmemesi için nasıl bir yol çizmeliyim

Üst Alt