Soru Poco X3 NFC den Sonra Hangi Cihaza Geçmeli?

• Konbuyu başlatan ukayl
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 208

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir süredir bu cihazı eu 12.0.9 rom Miui arayüzü ile kullanıyorum. Bence bu modeli yapanlar dönemine göre fiyat performans açısından çok iyi bir cihaz yapmislar, mi 6 serisi gibi yine uzunca bir sürede kullanılacağını düşünüyorum. Aslında genel olarak ben memnunum, bütün uygulamalarım ayarlarım istediğim gibi çalışıyor. Ama işte gönül biraz daha güçlü işlemci ve daha iyi bir kameralı cihaz istemiyor degil. Baya bir cihaz araştırdım aslında.. Telefonlar artık baya bir doyum noktasina da ulaşmış sanki ... Biraz daha beklemek mi gerekiyor bilemiyorum. Sizce bu cihazdan sonra bizi uzmeyecek hangi cihaza geçilebilir. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bütçe belirtmemişsiniz kamera olarak memnun edecek bir cihaz istiyorsaniz redmi ve poco markasıni hayatınızdan çıkarmanız gerekiyor.
Benim için alınacak en mantıklı cihazlar
İPhone 13 Pro
Galaxy S23 ve S23+
Xiaomi 13 ve 13T Pro
Bu telefonların altındaki modeller hep birşeylerden kısılmış kırpılmış modeller oluyor. Kişisel tavsiyem gerekirse birikim yapın iyi birşey alın diğer türlü redmi poco veya diğer markaların orta seviye cihazları performans kamera yazılımsal özellikler bakımından hep eksik hissettiriyor. Üst seviye tepe model cihazlar kullanan insana zaten orta seviye cihaz kullanmak eziyet gibi geliyor.

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
Bütçe belirtmemişsiniz kamera olarak memnun edecek bir cihaz istiyorsaniz redmi ve poco markasıni hayatınızdan çıkarmanız gerekiyor.
Benim için alınacak en mantıklı cihazlar
İPhone 13 Pro
Galaxy S23 ve S23+
Xiaomi 13 ve 13T Pro
Bu telefonların altındaki modeller hep birşeylerden kısılmış kırpılmış modeller oluyor. Kişisel tavsiyem gerekirse birikim yapın iyi birşey alın diğer türlü redmi poco veya diğer markaların orta seviye cihazları performans kamera yazılımsal özellikler bakımından hep eksik hissettiriyor. Üst seviye tepe model cihazlar kullanan insana zaten orta seviye cihaz kullanmak eziyet gibi geliyor.
Xiaomi modellerin tamamında ön kamera çok yetersiz geliyor. Artık bu zamanda daha gelişmiş bir ön kamera arıyor insan. Samsung modellerde ön kameralar çok daha iyi.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Xiaomi modellerin tamamında ön kamera çok yetersiz geliyor. Artık bu zamanda daha gelişmiş bir ön kamera arıyor insan. Samsung modellerde ön kameralar çok daha iyi.
Sıralamada bu yüzden xiaomi son sırada zaten :) xiaomi gitsin kumda oynasın ne kamera işini becerebiliyor ne yazılım işini tek yaptıkları bas donanımı sat.

Üst Alt