aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Anlamadım niye böyle yapıyor. PBR ile backup almıştım sonra yedeği pc ye atmıştım. Daha sonra 2 rom kurdum ikisini de beğenmedim o yüzden yedeği geri attım telefona. Restore menüsünden seçimi yapıyorum yine de telefon açılıyor kapanıyor açılıyor bootloop a düştü yani. Sıfır kurulumla uğraşmamak için yedeği kurmaya çalışıyorum. Yoksa en son fastboot rom atıcam.
hocam sorun su yedek hangi roma ve hangi sürüme ait önce o romu indircen kurcan cihaza cihaz açılcak yani ilk kurulum işlemlerini felan atlıcan menüye gelcen sonra kapatcan twrpye gircen yedeği kurcan sorunsuz açılır mevzu tamamen bu yedeğini aldıgın romu önce cihaza kurman ve romu açman ilk kurulum asamalarını yapman lazım sonra yedeği kurdunmu sorunsız açılır yedeğin

sonersimsek99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
RN 9 Pro 6/128
Meslek
Öğrenci
Konular
0
hocam sorun su yedek hangi roma ve hangi sürüme ait önce o romu indircen kurcan cihaza cihaz açılcak yani ilk kurulum işlemlerini felan atlıcan menüye gelcen sonra kapatcan twrpye gircen yedeği kurcan sorunsuz açılır mevzu tamamen bu yedeğini aldıgın romu önce cihaza kurman ve romu açman ilk kurulum asamalarını yapman lazım sonra yedeği kurdunmu sorunsız açılır yedeğin
Twrp den endonezya zip i attım. Ne twrp kaldı ne başka birşey. Tekrar twrp kur pbr ye geç yedeği telefona at sonra yedeği kur bide stok recovery at falan hiç uğraşamayacağım. Telefou sıfırlamış oldum yetti bana.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Twrp den endonezya zip i attım. Ne twrp kaldı ne başka birşey. Tekrar twrp kur pbr ye geç yedeği telefona at sonra yedeği kur bide stok recovery at falan hiç uğraşamayacağım. Telefou sıfırlamış oldum yetti bana.
sağlık olsun hocam

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Başkanlar selam kurulum nasıl olcak kilidi açtım ama telin. Note 7 den 9 pro ya geçtim başka rom yuklemek istiyorum ama twrp yoktu bu çıkmış. Yükleme nasıl olacak kısaca anlatan olursa sevinirim

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

desifre2007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Note9 Pro
Konular
0
Selam arkadaşlar
Note 9 pro cihazımın bilgileri aşağıda yazıldığı gibidir. Bilgiler AIDA64 programında alındı.
cihaz modeli: Xiaomi Note 9 Pro
Board : Joyeuse
Cihaz Joyeuse
Donanım : qcom
Platform : atoll
Ürün : Joyeuse_global
MIUI Sürüm : Mıuı Global 11.0.7 Kararlı 11.0.7.0(QJZMIXM)

TWRP yüklü olan cihazımı mıuı 12 ye yükselmek istiyorum. Yanlış Rom atmamak için bilgi almak istedim. Telefonuma uygun romun hangisi olduğu konusunda yardımcı olabilir misiniz. İmei gitmeyecek şekilde nasıl yükleme yapabilirim. Teşekkürler

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Selam arkadaşlar
Note 9 pro cihazımın bilgileri aşağıda yazıldığı gibidir. Bilgiler AIDA64 programında alındı.
cihaz modeli: Xiaomi Note 9 Pro
Board : Joyeuse
Cihaz Joyeuse
Donanım : qcom
Platform : atoll
Ürün : Joyeuse_global
MIUI Sürüm : Mıuı Global 11.0.7 Kararlı 11.0.7.0(QJZMIXM)

TWRP yüklü olan cihazımı mıuı 12 ye yükselmek istiyorum. Yanlış Rom atmamak için bilgi almak istedim. Telefonuma uygun romun hangisi olduğu konusunda yardımcı olabilir misiniz. İmei gitmeyecek şekilde nasıl yükleme yapabilirim. Teşekkürler
Hocam twrp olarak son sürüm orange fox twrp kurun otodan güncelleme gelmiştir zaten size twrp yi kurduktan sonra oradan gelen güncellemeyi direkt olarak kurun mıuı 12 roma geçiş yapabilirsiniz böyle imei cihazın iç ayarlarından fabrika ayarı yapmadığınız sürece gitmez

desifre2007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Note9 Pro
Konular
0
Hocam twrp olarak son sürüm orange fox twrp kurun otodan güncelleme gelmiştir zaten size twrp yi kurduktan sonra oradan gelen güncellemeyi direkt olarak kurun mıuı 12 roma geçiş yapabilirsiniz böyle imei cihazın iç ayarlarından fabrika ayarı yapmadığınız sürece gitmez
Teşekkür ederim.

Bu işlemi
PitchBlack Recovery ile yapabilir miyim. Yoksa sadece orange fox ile mi yapmam gerekiyor.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Teşekkür ederim.

Bu işlemi
PitchBlack Recovery ile yapabilir miyim. Yoksa sadece orange fox ile mi yapmam gerekiyor.

Pitchblack orange fox twrpnin çok gerisinde kaldı suan en iyi twrp orange fox vermiş olduğum linkten indirip mevcut twrp üzerinden orange fox twrp yi flashlayın ardından otadan gelen güncellemeyi indirip kurun cihaza

Üst Alt