İnceleme Pil Performansı ve Güvenlik Tavsiyesi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
anladım hocam. beklenti oluşturmak istemem ama vereceğiniz bilgileri klavuz niteliğinde olacaktır happy~~
Açık konuşmak gerekirse, Xiaominin zaten benzer özelliği mevcut ve ben kullanıyorum zaten, o nedenle bunu extra yükleme gereği duymadım, çünkü bana extra bir yarar sağlayacağından emin değilim...ayrıca birazdan fazla eski kafalı olmam nedeniye, burada Sayın Koçara hocamın kulaklarını çınlatacağım ve selamlarımı göndereceğim, yeniliğe ve yeniliklere açık olmama rağmen, her sunulan yeniliği de bünyem hemen kabul etmiyor ne yazıkki....mesela POCO Launcher oldukça güzel ve değişik işlevselliğine rağmen, halen tafarımca denenmedi....anlatabildimi hocam?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Açık konuşmak gerekirse, Xiaominin zaten benzer özelliği mevcut ve ben kullanıyorum zaten, o nedenle bunu extra yükleme gereği duymadım, çünkü bana extra bir yarar sağlayacağından emin değilim...ayrıca birazdan fazla eski kafalı olmam nedeniye, burada Sayın Koçara hocamın kulaklarını çınlatacağım ve selamlarımı göndereceğim, yeniliğe ve yeniliklere açık olmama rağmen, her sunulan yeniliği de bünyem hemen kabul etmiyor ne yazıkki....mesela Focophone teması oldukça güzel ve değişik işlevsiliğine rağmen, halen tafarımca denenmedi....anlatabildimi hocam?

mesele tüm boyutlarıyla anlaşılmıştır :) bizimle paylaşılacağınızı okuyunca son durumu danışmak istedim.nod~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
mesele tüm boyutlarıyla anlaşılmıştır :) bizimle paylaşılacağınızı okuyunca son durumu danışmak istedim.nod~~
Paylaşırım dediğimde demekki kendimde değildim, kusuruma bakmayın lütfen

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Paylaşırım dediğimde demekki kendimde değildim, kusuruma bakmayın lütfen

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Hocam senin romun note 5 pro için stabilini bulamadım yardımcı olur musun.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Açık konuşmak gerekirse, Xiaominin zaten benzer özelliği mevcut ve ben kullanıyorum zaten, o nedenle bunu extra yükleme gereği duymadım, çünkü bana extra bir yarar sağlayacağından emin değilim...ayrıca birazdan fazla eski kafalı olmam nedeniye, burada Sayın Koçara hocamın kulaklarını çınlatacağım ve selamlarımı göndereceğim, yeniliğe ve yeniliklere açık olmama rağmen, her sunulan yeniliği de bünyem hemen kabul etmiyor ne yazıkki....mesela POCO Launcher oldukça güzel ve değişik işlevselliğine rağmen, halen tafarımca denenmedi....anlatabildimi hocam?

Ve aleykümselam sevgili hocam.
Ben de neden kulaklarım durmadan çınlayıp duruyor diye vesvese' ye kapılmıştım. Demek müsebbibi sizsiniz.
İnşallah forumdaki diğer dostlar birer dinazor olduğumuzu falan düşünmezler. Lâkin şaka bir yana sizi en iyi anlayan benim zannediyorum.

Selâm sevgi ve hurmetlerimle...

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Uygulamaları tikleyip etkinleştirirsek internet erişimi veriliyor galiba diğerlerinin internete erişimi kesiliyor mu

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Burada interneti kesilen uygulama 24 saat boyunca hiç internete giremiyor mu. Yoksa sadece geceye ayarlama var mı?

Üst Alt