Soru Oneplus 10 pro İmei Repair

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
ben ne diyorum. oneplus 10 pro ile zeus'un işlemcisi aynı. muhtemelen işlemler de aynıdır.
yanlış bilgi vermeyin insanlara maddi zarar verebilirsiniz... öyle değil o işler.. 1 yıldır elimizde o cihaz olmuyor.. iyi forumlar

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
yanlış bilgi vermeyin insanlara maddi zarar verebilirsiniz... öyle değil o işler.. 1 yıldır elimizde o cihaz olmuyor.. iyi forumlar
tamam. sizin dediğiniz olsun. zaten sizin dediğinizi söylüyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Direnç ile çift SIM mümkündür.

bilgiyi xiaomi tools kaynağından aldım. demekki yanlış bilgiyi siz verdiniz.
xiaomitools.com'da oneplus 10 Pro'nun IMEI durumuna ilişkin bir bilgi bulunmamaktadır.

Lütfen emin olmadığınız, bilginizin olmadığı konularda kesin bir dille yargılarda bulunmayınız. Eğer mesajınız bilgi değil varsayım içeriyorsa mesajınız içerisinde özellikle durumunuzu belirtiniz.

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
xiaomitools.com'da oneplus 10 Pro'nun IMEI durumuna ilişkin bir bilgi bulunmamaktadır.

Lütfen emin olmadığınız, bilginizin olmadığı konularda kesin bir dille yargılarda bulunmayınız. Eğer mesajınız bilgi değil varsayım içeriyorsa mesajınız içerisinde özellikle durumunuzu belirtiniz.
dedim ya az önce. işlemcileri aynı olduğu için muhtemelen işlemleri de aynıdır. "muhtemelen".

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
dedim ya az önce. işlemcileri aynı olduğu için muhtemelen işlemleri de aynıdır. "muhtemelen".

İlk mesajınızda kesin bir dille "Direnç ile çift SIM mümkündür." yazmış, H.kadioglu 'nun uyarısı sonrasında öncelikle xiaomitools.com'u suçlamış ardından "muhtemelen" ibaresini eklemişsiniz... Lütfen tekrar etmeyiniz.

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
İlk mesajınızda kesin bir dille "Direnç ile çift SIM mümkündür." yazmış, H.kadioglu 'nun uyarısı sonrasında öncelikle xiaomitools.com'u suçlamış ardından "muhtemelen" ibaresini eklemişsiniz... Lütfen tekrar etmeyiniz.
ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi anlamıyorsunuz? orada çünkü kopyala yapıştır yapmışım onun için haklısınız. evet xiaomi tools sitesini suçlamış olabilirim özür dilerim ama ben sizin dediğinizi söylüyorum. sitede yazanı söylüyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi anlamıyorsunuz? orada çünkü kopyala yapıştır yapmışım onun için haklısınız. evet xiaomi tools sitesini suçlamış olabilirim özür dilerim ama ben sizin dediğinizi söylüyorum. sitede yazanı söylüyorum.

Anlatılması veya anlaşılması gereken bir durum yok ortada. Yazdıklarınız zaten bir sayfa öncesinde duruyor zaten. Galiba tartışmak istiyorsunuz ancak amacım sizinle tartışmak değil forumumuzun temiz kalmasını ve hatalı bilgilerden arındırılmasını sağlamak. Uyarının amacını da nedenini de anladığınızı varsayıyorum. Ek olarak konunun tartışmaya dönüşmesine izin verilmeyecek, bu nedenle bu mesaj sonrasında yazdıklarınız silinecektir.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hocalarım peki güncel olarak op 10/11 serisine repair gelme ihtimali varmı yoksa artık bittimi ne dersiniz?

mstfazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
One Plus 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
3
hala bir gelişme yok galiba ara ara forumlara bakıyorum bir gelişme göremedim benim sürenin dolmasına bir şey kalmadı konuyu açtıktan 1 hafta sonra cihazı aldım her iki sim yuvasınında süresini doldurmuştum hat gitti kapandı bir daha açıldı bir şeyler oldu tam anlayamadım ama bu sefer açılmaz herhalde tekrar 90 gün mesajı geldi 90 gün sonra diğer sim yuvasını deneyeceğim

Üst Alt