Yardım Numara engelleme çalışmıyor, gizli no arayabiliyor?

Kara Murat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi note 3
Konular
3
Sırf sizin için ayarlardan yine yapmaya çalıştım ama bir türlü bulamadım. O gün şansa yapmışım nasıl olduysa. Bu telefon böyle işte. Ayrıca yapsanız da işe yaramıyor. Kendisi yine güncelliyor. Yaptığınız boşa gidiyor.
Tek çare fabrika ayarlarına geri dönmek. Silinecek bir sürü şey olacağı için yapmıyorum. Her gün engellenen aramalar aramaya devam ediyor. Xiomi başarısızlık abidesi olma yolunda ilerliyor.

calderon61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismet
Cihazım
mi 8
Konular
38
Sırf sizin için ayarlardan yine yapmaya çalıştım ama bir türlü bulamadım. O gün şansa yapmışım nasıl olduysa. Bu telefon böyle işte. Ayrıca yapsanız da işe yaramıyor. Kendisi yine güncelliyor. Yaptığınız boşa gidiyor.
Tek çare fabrika ayarlarına geri dönmek. Silinecek bir sürü şey olacağı için yapmıyorum. Her gün engellenen aramalar aramaya devam ediyor. Xiomi başarısızlık abidesi olma yolunda ilerliyor.
Güvenlik uygulamasındaki son güncellemeyi kaldır düzelir. Ancak tekrar numara eklemen lazım. Geçmişte engellediklerin silinmiştir.

sturkekul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Dr
Konular
0
merhaba, aynı dert bende de başladı. engelli listesi yok. ekleme yapılamıyor. numartı engelle diyorum sanki engeller gibi yapıyor. çok kısa bir yazı çıkıyor ki okumak mümkün değil. daha önce engellemeyi kaldır yazan yerdeyine engelle çıkıyor. sanki hiç komutu almamış kabul etmemiş gibi. deli etti sabahtan eri +90850 4804553 nolu numara
Selam arkadaşım, aynı durum bende de sonradan oluştu.Mi 8 kullanıyorum. Çözüm şu şekilde ; önce sistem uygulamaları güncelleyici kısmında ek ayarlarda otomatik güncellemeler sekmesini “ güncelleme “ olarak yapınız.Sonra uygulamaları yönet kısmında “güvenlik” i bul .En allta durmaya zorla, güncellemeleri kaldır,verileri temizle kısmı var.Burda güncellemeleri kaldırı tıkla ve akabinde burası pasif bir şekilde “ devre dışı bırak” a dönüşecek.Artık engellemeleri yapabilirsiniz. Engelle yi tıklayınca “Engellemeyi kaldır” kısmı kaybolmayacak.Bende sorunsuz çalışmaya başladı ve rezil 850 ve 212 lerden kurtuldum nihayet.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    698,6 KB · Görüntüleme: 19
  • image.jpg
    image.jpg
    671,9 KB · Görüntüleme: 18

takıntım

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi 8
Konular
0
Selam arkadaşım, aynı durum bende de sonradan oluştu.Mi 8 kullanıyorum. Çözüm şu şekilde ; önce sistem uygulamaları güncelleyici kısmında ek ayarlarda otomatik güncellemeler sekmesini “ güncelleme “ olarak yapınız.Sonra uygulamaları yönet kısmında “güvenlik” i bul .En allta durmaya zorla, güncellemeleri kaldır,verileri temizle kısmı var.Burda güncellemeleri kaldırı tıkla ve akabinde burası pasif bir şekilde “ devre dışı bırak” a dönüşecek.Artık engellemeleri yapabilirsiniz. Engelle yi tıklayınca “Engellemeyi kaldır” kısmı kaybolmayacak.Bende sorunsuz çalışmaya başladı ve rezil 850 ve 212 lerden kurtuldum nihayet.
teşekkürler 1,5 aydır sıkıntı yaşatıyordu bıkmıştım aramalardan

skalaytr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
note 10 Pro
Konular
20
çok teşekkür ederim. Sorun çözüldü

Eylemdenizim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eylem Deniz
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
Selam arkadaşım, aynı durum bende de sonradan oluştu.Mi 8 kullanıyorum. Çözüm şu şekilde ; önce sistem uygulamaları güncelleyici kısmında ek ayarlarda otomatik güncellemeler sekmesini “ güncelleme “ olarak yapınız.Sonra uygulamaları yönet kısmında “güvenlik” i bul .En allta durmaya zorla, güncellemeleri kaldır,verileri temizle kısmı var.Burda güncellemeleri kaldırı tıkla ve akabinde burası pasif bir şekilde “ devre dışı bırak” a dönüşecek.Artık engellemeleri yapabilirsiniz. Engelle yi tıklayınca “Engellemeyi kaldır” kısmı kaybolmayacak.Bende sorunsuz çalışmaya başladı ve rezil 850 ve 212 lerden kurtuldum nihayçok teşekkürler. Mi 8 kullanıyorum 2 aydır çalışmıyordu numara engelleme. Sorun çözüldü sağolun
Çok teşekkür ederim. Mi 8 kullanıyorum ve 2 aydır çalışmıyordu numara engelleme programı. Sorun çözüldü sağolun.

Anka06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şükrü
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
güvenlik uygulamasının güncellemesini nasıl sileceğiz onu bi yazsanız da herkes faydalansa
ayarlar->uygulamalar->uygulamaları yönet->güvenlik->en alt kısımda güncellemeleri durdur yazan kısma tıkladığınızda engelleme açılıyor.

erdem215

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
xiaomi mi note
Konular
0
Merhaba dediğiniz yöntemi kaç ay önce yaptım arma engellme başarılı bir şekilde çalışıyordu . Ancak dün akşam görüşmek istemediğim bir numara
Güvenlik uygulamasındaki son güncellemeyi kaldır düzelir. Ancak tekrar numara eklemen lazım. Geçmişte engellediklerin silinmiştir.
Merhabalar dediğiniz yöntemi kaç ay önce yaptım arama engelleme başarılı bir şekilde çalışıyordu . Ancak dün akşam görüşmek istemediğim engelli listesinde kayıtlı olan bir numara olayı nasıl çözdüyse beni arıyor ve sms göndermeye başladı ? bunu nasıl yapabiliyor nasıl engelleyebilirim. arama engelleme de sorun yok annemin numarasını ekleyip engelledim aradım engelleme çalışıyor, rahatsız eden bu karşı taraf için gerekirse önerebileceğiniz kesin çalışan ücretli bir uygulama var mıdır? bıktım bu dengesizden.

Üst Alt