Yardım Note 12S HyperOS güncellemesi berbat!!

mssy21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi note 12S
Konular
6
Redmi Note 12S kullanıcısıyım. Geçen hafta Xiaomi HyperOS 1.0.3.0.UHZMIXM güncellemesi geldi. Aldım. Fakat 1 haftadır telefon çok yavaşladı. Çok fena takılmalar var. Bazen sistem tamamen duruyor. Sistem başlatıcı durdu hatası alıyor. Kullanıcı deneyimi yerlerde çok kötü oldu telefon. Bir çözümü var mıdır? Güncelleme mi beklemem gerekiyor acaba?
8+4 gb ram
Depolama 64/256 gb - 190 gb boş
Android sürümü: 14 UP1A.230905.011

Keşke geri alabilme şansım olsa.

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
Redmi Note 12S kullanıcısıyım. Geçen hafta Xiaomi HyperOS 1.0.3.0.UHZMIXM güncellemesi geldi. Aldım. Fakat 1 haftadır telefon çok yavaşladı. Çok fena takılmalar var. Bazen sistem tamamen duruyor. Sistem başlatıcı durdu hatası alıyor. Kullanıcı deneyimi yerlerde çok kötü oldu telefon. Bir çözümü var mıdır? Güncelleme mi beklemem gerekiyor acaba?
8+4 gb ram
Depolama 64/256 gb - 190 gb boş
Android sürümü: 14 UP1A.230905.011

Keşke geri alabilme şansım olsa.
Şu anda yayınlanan HyperOS sürümleri Beta aşamasında olduğu için testleri devam etmektedir. Cihazınızda bu gibi hataların yavaşlama ve çökmelerin olması gayet normaldir. Geri almak için cihazınızın BL Kilidinin açık olması gerekiyor. BL Kilidiniz açık mı ?

mssy21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi note 12S
Konular
6
Şu anda yayınlanan HyperOS sürümleri Beta aşamasında olduğu için testleri devam etmektedir. Cihazınızda bu gibi hataların yavaşlama ve çökmelerin olması gayet normaldir. Geri almak için cihazınızın BL Kilidinin açık olması gerekiyor. BL Kilidiniz açık mı ?
Açık değil hayır :(

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Beya aşamasında diye de insanların cihazı çökecekse vay xiaomi'nin haline.

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
Açık değil hayır :(
Keşke Miui 14 sürümündeyken BL açıp HyperOS kursaydınız şimdi BL kilidini açmanız imkansıza yakın veya ücretli açtırabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beya aşamasında diye de insanların cihazı çökecekse vay xiaomi'nin haline.
Beta aşamasında iken normal şartlarda yayınlanan romlar Pilot testerler için yayınlanıyor ve o kişiler seçilmiş kişiler olduğu için cihazlarının çökmesini göze alıyorlar aynı şekilde link üzerinden indirip romu yükleyen kişilerde cihazlarının çökmesini göze alıyorlar ki yüklüyorlar değil mi ;)

mssy21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi note 12S
Konular
6
Keşke Miui 14 sürümündeyken BL açıp HyperOS kursaydınız şimdi BL kilidini açmanız imkansıza yakın veya ücretli açtırabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beta aşamasında iken normal şartlarda yayınlanan romlar Pilot testerler için yayınlanıyor ve o kişiler seçilmiş kişiler olduğu için cihazlarının çökmesini göze alıyorlar aynı şekilde link üzerinden indirip romu yükleyen kişilerde cihazlarının çökmesini göze alıyorlar ki yüklüyorlar değil mi ;)
Off bu benim için çok kötü oldu. 4 ay var daha IMEI kaydına belki yeni bir çözüm bulunur vs :( her yerden darbe yiyorum bu ara :)

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
Off bu benim için çok kötü oldu. 4 ay var daha IMEI kaydına belki yeni bir çözüm bulunur vs :( her yerden darbe yiyorum bu ara :)
İsterseniz geri dönmeyi bir deneyin HyperOS yüklediğiniz gibi Miui 14'e belki şansınız yaver gider ;)

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
sabırsız olup internetten zip dosyalarını yüklerseniz böyle olması çok normal.
Xiaominin hatası güncellemeleri test etmesi için tamamen kendi ekibi olması lazım. Kapalı beta testçileri ile güncellemeler test edilmesi lazımken ortalıkta sürekli saçma sapan beta romlar dolaşıyor bilinçsiz kullanıcılarda bunu güncelleme geldi diye yükleyip kendini sıkıntıya sokuyor.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Eğer direkt güncelleme yaptıysanız sıfırlayın cihazı. Biraz düzelecektir.

Üst Alt