Soru note 11s imei

murat.tahran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
benim cihaz yankı yapmaya başladı işlemden sonra. arızasını bulamadılar. şimdi sizin de başınıza gelirse vebalini almak istemem
Hocam nerede yaptırdınız diye sordum. Vebal diye bir şey olmaz sonuçta sorumluluk bize ait

degerli43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğretmen
Konular
4
benim cihaz yankı yapmaya başladı işlemden sonra. arızasını bulamadılar. şimdi sizin de başınıza gelirse vebalini almak istemem
benim cihaz da yankı yapıyor. karşıdaki kendi sesini duyuyor. çözüm buldunuz mu

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
telefoncuya verir yapar. elinizde boş imei varsa evde de yapabilirsiniz. ücretli toollara gerek yok.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
nasıl yapılır tarifi var mı? video vs.
bu arkadaş üyelere yanlış bilgilendirmeler yaptığı için yakın zamanda ciddi uyarılar aldı. Hakim olduğu bir konu değil. Note 8 pro zamanlarında kalmış. genelde o cihaza olursa bu cihaza da yapılır mantığıyla cevaplar veriyor. Dikkate almayın. Yeni Model MTK işlemcili cihazlar kabaca sertifika yamalayıp donanımsal korumayı geçici olarak bypass etme mantığıyla yapılıyor ve bu işi yapan bir araç elinizde yoksa kendi imkanlarınızla yapamazsınız. Cihazınıza kalıcı zararlar verebilirsiniz.

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
nasıl yapılır tarifi var mı? video vs.
maui meta ile belki olur ama yeni cihaz olduğu için olmayabilir.

bu arkadaş üyelere yanlış bilgilendirmeler yaptığı için yakın zamanda ciddi uyarılar aldı. Hakim olduğu bir konu değil. Note 8 pro zamanlarında kalmış. genelde o cihaza olursa bu cihaza da yapılır mantığıyla cevaplar veriyor. Dikkate almayın. Yeni Model MTK işlemcili cihazlar kabaca sertifika yamalayıp donanımsal korumayı geçici olarak bypass etme mantığıyla yapılıyor ve bu işi yapan bir araç elinizde yoksa kendi imkanlarınızla yapamazsınız. Cihazınıza kalıcı zararlar verebilirsiniz.
uyarı almadım.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
maui meta ile belki olur ama yeni cihaz olduğu için olmayabilir.

uyarı almadım.
belkilerle olmuyor bu işler sizi öncede uyardım bu telefonlar cikletten çıkmıyor para ile alınıyor. Lütfen emin olmadığınız konularda tamir tavsiyesi vermeyin..

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
belkilerle olmuyor bu işler sizi öncede uyardım bu telefonlar cikletten çıkmıyor para ile alınıyor. Lütfen emin olmadığınız konularda tamir tavsiyesi vermeyin..
özür dilerim. sorum olacak. ne ile imei atacaksınız? tool kullanacaksanız hangi tool kullanıyorsunuz?

Üst Alt