Soru NetGsm yurtdışı telefon sorunu?

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Yakın zamanda yedek hattımı netgsm ye taşıyacağım ama bir çok yerde yurtdışı telefonlarda çalışmıyor denmiş. Netgsm kullanan var mı? İmei atılmış telefonlarda durum nedir? Onlarda da çalışmıyor mu?

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Benim de merak ettiğim bir konu. Yurtdışı cihazda ve repairli cihazda kullanan var mı?

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Benim de merak ettiğim bir konu. Yurtdışı cihazda ve repairli cihazda kullanan var mı?
Turkcell taahhüt bitiyor 10 güne geçeceğim inşallah sıkıntı olmaz yazarım buraya yine de bende hem orijinal lg g6 Türkiye var hem de repair li Redmi Note 10 pro

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hat mevcut bugün dener yazarım buraya

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Bankalarla olan anlaşmaları hâlâ tam değil. Yoksa bende geçmeyi düşünüyorum. Paketler güzel ve uygun.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Yakın zamanda yedek hattımı netgsm ye taşıyacağım ama bir çok yerde yurtdışı telefonlarda çalışmıyor denmiş. Netgsm kullanan var mı? İmei atılmış telefonlarda durum nedir? Onlarda da çalışmıyor mu?
bu mantık bana biraz garip geldi neden çalışmasın ki ? belki bir ihtimal sistem tam oturmadıysa bu 120 gün sonra kapanacak olaylarını oturtamamış olabilirler gibi düşünüyorum ama zaten kayıtlı bir imei yapıldıysa sorun olacagını düşünmüyorum eğer cihazın bir şekilde bu tür kaçak oldugunu falan belirleyen bir sistem cıksa devlet aynı gün tüm operatölere bu sistemi zorunlu kılar aman kimse kullanmasın diye

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Gelişme var. Yurtdışı note 11 pro 4g de denendi. Şebeke var ama mobil veri gelmiyor. Gelse de çok geç geliyor. Zaten netgsm genel olarak kalabalık yerlerde sıkıntılı biraz daha beklemek gerek düşüncesindeyim.

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Gelişme var. Yurtdışı note 11 pro 4g de denendi. Şebeke var ama mobil veri gelmiyor. Gelse de çok geç geliyor. Zaten netgsm genel olarak kalabalık yerlerde sıkıntılı biraz daha beklemek gerek düşüncesindeyim.
Apn ile ilgili sorun var diyorlar onu ayarlamak lazımmış. YD note 11 pro dediğiniz imei değişmiş mi orijinal YD imeisi mi.

Ben de bugün yedek türkcell hattımı taşımak için 150tl ödedim kartın gelmesini bekliyorum. Bıktım pahalı tarifelerden.Mobil bankacılık için Vodafone hattımı tanımladım hepsi ona bağlı.

Üst Alt