Yardım Navigasyon problemi

erdistanbul

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdi
Cihazım
iphone 5
Konular
18
Arkadaşlar 8 aydır mi5 kullanıyorum.gerek telefonun kendi haritası gerek yandexte gitmek istediğim yeri yazdığımda haritayı çiziyor fakat eş zamanlı konumumu hareketli olarak göstermiyor .konum ayarları açık telefon güncel fakat 8 aydır hiçbir şekilde yazdığım güzergah üstünde araçla ilerlememe rağmen konumum ilerlemiyor.sehir dışına çıkacağım ve bilmediğim bir çok yere gideceğim benim için son derece önemli bir husus .şimdiden teşekkür ederim.

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
pusula kalibrasyonunu nasıl ayarlayabilirim
Hocam miui'nin pusula olarak uygulaması var. Uygulamalardan erişebilmeniz lazım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
hocam dedıgınızı yaptım uygulama calıstı fakat halaa aynı problem devam edıyor
Hocam Telefon hakkında kısmına gelin ve Karnel (Çekirdek) sürümü yazan yere art arda tıklayın, açılan test kısmında 30.GPS testi yapabilir misiniz?

Oyla:

thinkfloyd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
thinkfloyd
Cihazım
Mi4 lte
Konular
1
Sekiz çizerek kalibrasyon yapabilirsin. Uygulama pil tasarrufu na girin. Gmaps ı arka plan da kısıtlama yok seçin.wi fi de konum bulmuyor mu?

Oyla:

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Aynı sorun benim mi5 tede var geçen çok sorun yaşadım elimde Allah'tan alternatif telefon vardı yoksa mahvolmuştum. Garip bir sorun kronikmi acaba

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

demirbas44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ÖMER
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
3
Arkadaşlar merhaba dünde ben aynı sorunla karşılaştım birtürlü gps sinyalini bulamadı bulsada doğru bulamadı.. Dün geceden beri forum sayfalarında araştırdım. Yabancı sitelerde ve miui kendi sitesinde farklı çözümler üretmişler..kimisi rootlu cihazlarda gps.conf dosyasını değiştirerek çözüldüğünü iddaa edende var. Kimisi donanım testinde gps test yaparak çözdüğünü söyleyende var.
Yalnız bu sabah ben farklı bişey denemek istedim ve bir konu dikkatimi çekti... Sizlerle paylaşmak istedim.
arkadaşlarımın birinde Lg G4 diğerinde HTC M8 var ve bende mi 5 Prime bu üç telefona gps test uygulaması yükledim ve mi5-Lg G4 sonrada mi5-HTC M8 sonra Lg G4-HTC M8 cihazlarında eş zamanlı gps test uygulamasını çalıştırdığımda htc ve Lg G4 kapalı alanda uygulama başladığı anda in view (görünür uydular) 24 adet 3-5 saniye içindede 15-17 arası uyduya kilitlenebiliyor iken Mi5 Prime uygulama başladığında in view (görünür uydular) 0 25-30 saniye sonra 1 veya 3 uydu arasında gösterdi ama kilitlenemedi..
Sıkıntı donanımsal mıdır yoksa yazılımsal mıdır bilemedim.
mi5 global sürüm 8.2.2

Oyla:
Üst Alt