Soru MTK işlemcili Cihazın İmei'si Nasıl yedekleyebilirim?

nahita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nahita
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
4
mtk cihazlarda efs yoktur nvram ve nvdata var bunlar yedeklenirse geri yüklenebilir 'not her zaman çalışmayabilir bu durum twrp den kaynaklı sorunlar da olabiliyor twrp nin stabil sorunsuz oldugundan emin olun'
şu an note 11 se ye yönelik trwp bulamdım. Note 10 5g ye yönelik unoffical trwp buldum grupta. Alternatif ne kullanabilirim acaba ?

nahita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nahita
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
4
TRWP'de buckup kısmında super diye bir dizin var. Aşağıda görseli var. Görünmüyor diğer dizinler wipe ve format data yaptım yine aynı. SOrun trwp den mi acaba?

Ekli dosyalar

• aaa.jpeg
    aaa.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 12

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
TRWP'de buckup kısmında super diye bir dizin var. Aşağıda görseli var. Görünmüyor diğer dizinler wipe ve format data yaptım yine aynı. SOrun trwp den mi acaba?
Hocam cihaz yd miydi? Eğer yazılım ile IMEI atildiysa MTK cihazlarda nvram, efs vb yedekler alamıyorsunuz diye biliyorum. Eğer sorun bundan kaynaklı değilse twrp unofficial olduğundan kaynaklı. Yüksek ihtimal twrpden kaynaklı orangefox vb custom recoverylere de bakın.

nahita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nahita
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
4
Hocam cihaz yd miydi? Eğer yazılım ile IMEI atildiysa MTK cihazlarda nvram, efs vb yedekler alamıyorsunuz diye biliyorum. Eğer sorun bundan kaynaklı değilse twrp unofficial olduğundan kaynaklı. Yüksek ihtimal twrpden kaynaklı orangefox vb custom recoverylere de bakın.
Evet yurtdışı fakat pasaport kayıtlı dolayısıyla Daha önce hiç bir işlem yapılmadı. Orangefox'a baktım ama bu modele uygun Orangefox imajı bulamadım. Bildiğim kadarıyla Orangefox ve trwp modele göre çıkarılıyor doğru mudur? Note 10 5G için olanı denedim çünkü kod adları aynı.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Evet yurtdışı fakat pasaport kayıtlı dolayısıyla Daha önce hiç bir işlem yapılmadı. Orangefox'a baktım ama bu modele uygun Orangefox imajı bulamadım. Bildiğim kadarıyla Orangefox ve trwp modele göre çıkarılıyor doğru mudur? Note 10 5G için olanı denedim çünkü kod adları aynı.
Hocam IMEI yedeği alınmıyor. Rom yüklerseniz ücretli IMEI repair yaptırmanız gerekir.

Üst Alt