Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Ben Mi6 cihazımda Fit2'yi sorunsuz şekilde kullanıyorum ama Mi5SPlus'ta hiç denemedim deneyip size haber vereyim.
Çok şükür mi5s plus ve miui9 ile Gear fit 2 aynı anda kullanan birini buldum.
İvedi bir şekilde bekliyorum hocam

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Ben Mi6 cihazımda Fit2'yi sorunsuz şekilde kullanıyorum ama Mi5SPlus'ta hiç denemedim deneyip size haber vereyim.

maydemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5S Plus
Konular
3
Hocam olan sürüm ile olmayan sürüm numaralarını bir karşılaştır.Kamera sürüm numarası değişmiş mi diye.
Her ikisinde de sürüm:1 diyor. Direk 10.26'nın üzerine wipe yapmadan kurdum sürüm numarası aynı.
[doublepost=1510354264,1510352925][/doublepost]
Öncelikle Samsung Gear ve Gear Plugin uygulamalarının son versiyonlarını indir büyük ihtimal playStore sana cihaz uyumlu değil hatası verecektir apkmirror'dan indir ve telefona kur. Sonrasında Fit2 ayarlarına gelip en aşağıda yeni cihaza bağlan seçeneğini tıkla cihaz kendini sıfırlayacak. Fit2 açıldıktan sonra gear uygulamasını aç ve yolculuğa başla dedikten sonra benimki burada değil işaretini tıkla otomatik olarak senin cihazı bulacak. O hata PlayStore senin cihazı uyumlu görmediği için doğal olarak Plugini de indirtmiyor.
[doublepost=1510357470][/doublepost]7.11.2 ve 7.11.9 sürümlerinde Kamera Stereo Mod sorununun çözümü. Öncelikle 7.10.26 sürümü zip içindeki system/priv-app/MiuiCamera klasörü içindeki MiuiCamera.apk dosyasını zip içinden sürükle bırak ile PC'nizin masaüstüne kopyalayın. Daha sonra 7.11.9 sürümü zip içine girin ve aynı yolla ulaşacağınız MiuiCamera.apk dosyasını klasör içinden silin. Daha sonra masaüstüne kopyaladığınız MiuiCamera.apk dosyasını sürükleyerek MiuiCamera klasörüne kopyalayın ve bırakın winzip veyahut winrar işiniz yapsın. Daha sonra dilerseniz wipe yapıp temiz kurulum yapın dilerseniz de wipe yapmadan bir önceki sürüm üzerine kurulum yaparak sorunsuz yeni sürümü güle güle kullanın.

lediod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi5s Plus
Meslek
Bankacı
Konular
2
suat hocam mi fit 2 bilekliği cihaza nasıl tanıttınız bir türlü tanıtamadım.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
suat hocam mi fit 2 bilekliği cihaza nasıl tanıttınız bir türlü tanıtamadım.
Hocam özel bişey yapmıyorum. Çok önceden tanıtmıştım. Eğer telefona format atmam gerekirse, programın yedeğini alıyorum. Sonradan yedekten yükleyince direk bağlanıyor...
Telefonun bluetooth'unu açtıktan sonra programı açınca bulup bağlanmıyor mu.?

lediod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi5s Plus
Meslek
Bankacı
Konular
2
Hocam özel bişey yapmıyorum. Çok önceden tanıtmıştım. Eğer telefona format atmam gerekirse, programın yedeğini alıyorum. Sonradan yedekten yükleyince direk bağlanıyor...
malesef hocam. n11 üzerinden aldım mi band2 yi . videolardan bakarak yapmaya çallıştım 5-6 tane uygulama indirip ondan ona ondan ona tanıtarak yapıyorlar ama benim cihaz da olmadı malesef.

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Her ikisinde de sürüm:1 diyor. Direk 10.26'nın üzerine wipe yapmadan kurdum sürüm numarası aynı.
[doublepost=1510354264,1510352925][/doublepost]
Öncelikle Samsung Gear ve Gear Plugin uygulamalarının son versiyonlarını indir büyük ihtimal playStore sana cihaz uyumlu değil hatası verecektir apkmirror'dan indir ve telefona kur. Sonrasında Fit2 ayarlarına gelip en aşağıda yeni cihaza bağlan seçeneğini tıkla cihaz kendini sıfırlayacak. Fit2 açıldıktan sonra gear uygulamasını aç ve yolculuğa başla dedikten sonra benimki burada değil işaretini tıkla otomatik olarak senin cihazı bulacak. O hata PlayStore senin cihazı uyumlu görmediği için doğal olarak Plugini de indirtmiyor.
[doublepost=1510357470][/doublepost]7.11.2 ve 7.11.9 sürümlerinde Kamera Stereo Mod sorununun çözümü. Öncelikle 7.10.26 sürümü zip içindeki system/priv-app/MiuiCamera klasörü içindeki MiuiCamera.apk dosyasını zip içinden sürükle bırak ile PC'nizin masaüstüne kopyalayın. Daha sonra 7.11.9 sürümü zip içine girin ve aynı yolla ulaşacağınız MiuiCamera.apk dosyasını klasör içinden silin. Daha sonra masaüstüne kopyaladığınız MiuiCamera.apk dosyasını sürükleyerek MiuiCamera klasörüne kopyalayın ve bırakın winzip veyahut winrar işiniz yapsın. Daha sonra dilerseniz wipe yapıp temiz kurulum yapın dilerseniz de wipe yapmadan bir önceki sürüm üzerine kurulum yaparak sorunsuz yeni sürümü güle güle kullanın.
Daha önce o şekilde yapmıştım. Şimdi tekrar yapayım dedim, dediğiniz gibi. Değişen herhangi bir şey olmadı. Saat telefon sorunsuz. Başka cihazlara sorunsuz bağlanıyor. Miui 8 sorunsuz. Ama indirme tamamlanıp %100 olunca, indirme başarısız diyor. Nerede eksik yapılıyor anlamıyorum

lediod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi5s Plus
Meslek
Bankacı
Konular
2
malesef hocam. n11 üzerinden aldım mi band2 yi . videolardan bakarak yapmaya çallıştım 5-6 tane uygulama indirip ondan ona ondan ona tanıtarak yapıyorlar ama benim cihaz da olmadı malesef.

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Bu son miui pro surumde kulaklik sesi az bende sizde nasıl. Mi 5s plus

ismail863

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever