Mod MİUİ/HYPERPOS için Global Rom'da Xiaominin Arama ve Mesajlaşma Uygulaması ( ROOT )

Reagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
16
Merhabalar. Bu yazımda MİUİ/HYPEROS için Global romda çalışan Arama ve Mesajlaşma uygulamalarını vereceğim. Google'ın kendi Arama ve Mesajlaşma uygulamaları yüzünden genelde endonezya romunu veya custom romları tercih ediyoruz. Rom değiştirmeden artık Xiaominin kendi Arama ve mesajlaşma uygulamlarını yüklemek mümkün.

Gereksinimler: Cihazınız Magisk yüklü ve rootlu olmalıdır. Yalnızca Android 13 ve üzeri cihazlarda çalışır.

Not: Yapacağınız işlemlerden tamamen siz sorumlusunuz. Oluşabilecek sorunlardan herhangi gibi bir yükümlülük kabul etmiyorum.
Cihazınızda magisk/root yoksa profilimden veya forumda nasıl yükleyebileceğinizi araştırabilirsiniz.

1. son sürümü indirin.
2. Magiski açın ve Ana sayfada sağ alttaki "Modüller" menüsüne gelin.
3. Üstte "Depolamadan yükle" butonuna tıklayın.
4. İndirdiğiniz dosyayı bulun ve seçin.
5. Flashlama işlemini başlatın.
6. İşleme başladıktan sonra şöyle bir ekran görünecektir. Bu aşamada cihazınızın "Ses arttırma" tuşuna basın.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

7. Tekrar karşınıza resimdeki gibi bir ekran gelecek. Burada "Mesajlaşma uygulamasını da yüklemek ister misiniz" diyor. Yüklemek istiyorsanız tekrardan "Ses arttırma" tuşuna basın.

8. İşlemin bitmesini bekleyin.
9. İşlem bittikten sonra sağ altta resimdeki gibi "Yeniden Başlat" butonu gelecek. Butona basın ve Cihazın açılmasını bekleyin. Açıldıktan sonra İşlem tamamlanacaktır.

Sahip: KASHİ

İyi forumlar dilerim.

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Paramedik
Konular
39
Forumda konusu var hocam, güzel paylaşım ama paylaşmadan bakınsaydınız keşke.

grosmall

..::BESMELESİZ İŞTE HAYIR YOKTUR:::..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ABDULLAH
Cihazım
Mi 13 t
Konular
2
Merhabalar. Bu yazımda MİUİ/HYPEROS için Global romda çalışan Arama ve Mesajlaşma uygulamalarını vereceğim. Google'ın kendi Arama ve Mesajlaşma uygulamaları yüzünden genelde endonezya romunu veya custom romları tercih ediyoruz. Rom değiştirmeden artık Xiaominin kendi Arama ve mesajlaşma uygulamlarını yüklemek mümkün.

Gereksinimler: Cihazınız Magisk yüklü ve rootlu olmalıdır. Yalnızca Android 13 ve üzeri cihazlarda çalışır.

Not: Yapacağınız işlemlerden tamamen siz sorumlusunuz. Oluşabilecek sorunlardan herhangi gibi bir yükümlülük kabul etmiyorum.
Cihazınızda magisk/root yoksa profilimden veya forumda nasıl yükleyebileceğinizi araştırabilirsiniz.

1. son sürümü indirin.
2. Magiski açın ve Ana sayfada sağ alttaki "Modüller" menüsüne gelin.
3. Üstte "Depolamadan yükle" butonuna tıklayın.
4. İndirdiğiniz dosyayı bulun ve seçin.
5. Flashlama işlemini başlatın.
6. İşleme başladıktan sonra şöyle bir ekran görünecektir. Bu aşamada cihazınızın "Ses arttırma" tuşuna basın.

7. Tekrar karşınıza resimdeki gibi bir ekran gelecek. Burada "Mesajlaşma uygulamasını da yüklemek ister misiniz" diyor. Yüklemek istiyorsanız tekrardan "Ses arttırma" tuşuna basın.

8. İşlemin bitmesini bekleyin.
9. İşlem bittikten sonra sağ altta resimdeki gibi "Yeniden Başlat" butonu gelecek. Butona basın ve Cihazın açılmasını bekleyin. Açıldıktan sonra İşlem tamamlanacaktır.

Sahip: KASHİ

İyi forumlar dilerim.
Eyvallah kardeşim kurdum çok iyi oldu

Üst Alt