Yardım Mi9 Google Asistan Hatası

a1peR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Mi9
Konular
1
Selam millet mi9 6 ram 64gb kullanıyorum. Global sürüm. Türkiye garantili. Cihazımda çift hat kullandığım zaman, internet az çektiğinde (E de çekip çekmeme arasında) Google asistan kendi kendine açılıyor. Her kapatişim da tekrar açılıyor. Ekran kilitli ve kapalıyken de açılmayı zorluyor. Ama internet tamamen kesildiği zaman veya düzgün çekmeye başladığı anda hatayi bir daha yapmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca hatanın tek benim cihazdami yapıyor yoksa başka cihazlarda başına gelen var mı merak ediyorum? ( Xiaomi resmi yardıma 9 gün önce çağrı açtım fakat cevap alamadım.)

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Otomatik başlatma açık olabilir belki bi bak istersen

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Selam millet mi9 6 ram 64gb kullanıyorum. Global sürüm. Türkiye garantili. Cihazımda çift hat kullandığım zaman, internet az çektiğinde (E de çekip çekmeme arasında) Google asistan kendi kendine açılıyor. Her kapatişim da tekrar açılıyor. Ekran kilitli ve kapalıyken de açılmayı zorluyor. Ama internet tamamen kesildiği zaman veya düzgün çekmeye başladığı anda hatayi bir daha yapmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca hatanın tek benim cihazdami yapıyor yoksa başka cihazlarda başına gelen var mı merak ediyorum? ( Xiaomi resmi yardıma 9 gün önce çağrı açtım fakat cevap alamadım.)
suan mevcut bir sorun bu ilerleyen güncellemelerle düzeltilir

Oyla:

a1peR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Mi9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Otomatik başlatma açık olabilir belki bi bak istersen
Otomatik başlatmayı hatta Google asistanı bile kapattım. Yine yaptı. Bu sefer kapalı olan Google asistanı açılmaya zorluyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

suan mevcut bir sorun bu ilerleyen güncellemelerle düzeltilir
İnşallah öyledir. Çok can sıkıcı bir durum. Nerdeyse telefondan soğudum. iPhone 6s den bu cihaza geçtim. Bataryanin az olması (şarj aleti cebimde geziyordum. ) ve ekran (küçük) olması sebebiyle. Ama bu sıkıntı benim canımı çok sıktı. Bu sıkıntıyı kimsede duymadım yalnız. Başkaları varsa forma yazarsa sevinirim.

Oyla:

fatycakir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
4
Benim de benzer bi problemim var. Çift tıklamaya flashı atadım ben ve kendi kendine google asistana giriyor flash falan açılıyor anlamadım ben de.

Oyla:

Enderyigit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ankara
Cihazım
Mi 9
Konular
1
HOCAM AYNI SORUNU YAŞIYORUM NASIL DÜZELTTİNİZ

Oyla:

davutx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
davut
Cihazım
mi9
Konular
0
HOCAM AYNI SORUNU YAŞIYORUM NASIL DÜZELTTİNİZ
Google asistanı tamamen kapatmak için
Ayarlar, Uygulamalar, Uygulamaları yönet, Varsayılan uygulamalar (Sağ üst köşedeki üç noktadan ), Asistan ve ses girişi, Asistan uygulaması burada google işaretli ise yok ile değiştir. Şimdilik faydasını gördüm

Oyla:

Opti_usa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi9
Konular
0
Google asistanı tamamen kapatmak için
Ayarlar, Uygulamalar, Uygulamaları yönet, Varsayılan uygulamalar (Sağ üst köşedeki üç noktadan ), Asistan ve ses girişi, Asistan uygulaması burada google işaretli ise yok ile değiştir. Şimdilik faydasını gördüm
Hay Allah razı olsun uzun zamandır bu sorunla uğraşıyordum,tarif ettiğin gibi yaptım düzeldi.Telefondan sogumustum sinirden kıracak haldeydim,neyseki artık düzeldi. Çok çok çok teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt