Gcam Mi6 gcam

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Bence Telefon rootlu değilse denemeyin çalışmaz. Samed60

Serdar67

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Mi6
Konular
0
Magisk'ten şu modülü yükleyin önce.
Sonra şu apk'yı yükleyin.
Bende ikisi kurulu ve sorunsuz kullanıyorum.

Arkadaşım merhaba , Mi6 miui11 rootlu cihazımda gösterdiğin adımları uyguladım çok basit kurulum ve olumlu sonuç aldım fakat zaman zaman kamera çöküyor çok fotoğraf çektiğimde. Stok kamerada google camerada çalışmiyor hata veriyor.bende silip yeniden başlat yapip tekrar kurup duruyorum.
1- Bunun çözümü varmi?
2- Millet twrplere giriyor oradaya buraya dosya atiyor vs. vs. ben direk normal kurulum yapiyorum bu biraz garip değil mi ?

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Arkadaşım merhaba , Mi6 miui11 rootlu cihazımda gösterdiğin adımları uyguladım çok basit kurulum ve olumlu sonuç aldım fakat zaman zaman kamera çöküyor çok fotoğraf çektiğimde. Stok kamerada google camerada çalışmiyor hata veriyor.bende silip yeniden başlat yapip tekrar kurup duruyorum.
1- Bunun çözümü varmi?
2- Millet twrplere giriyor oradaya buraya dosya atiyor vs. vs. ben direk normal kurulum yapiyorum bu biraz garip değil mi ?
Şu konuyu takip edebilirsiniz.

Serdar67

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Mi6
Konular
0
Şu konuyu takip edebilirsiniz.
Bunuda yaptım. Ama bunun video kısmında 4K dan 1080p ye düşürme seceneği bulamadığım için beğenmedim :) olsun kalsin oda arada bir kullanirim. ilk paylaştiginiz daha güzeldi her iki alternatif içinde çokça tesekkürlerimi sunuyorum..

Üst Alt