Yardım Mİ5 Sim2 yuvası çalışmıyor. |

erdistanbul

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdi
Cihazım
iphone 5
Konular
18
Arkadaşlar merhava, mi5 kullanıyorum bugüne kadar telefonun cift sim özelliğini sorunsuz bir şekilde kullanıyordum.2-3 gündür kurum hat 1 deki numaram arama yapmıyor ve arandığımda telefonum çalmıyor.Acaba hatta sorunmu var dıye duşundum eve sim1 le sim2 dekı hatları degıstırım fakat hiçbir işe yaramadı sim1 arama yapmıyor.Telefon numarasını aramak ıstedıgımde basarısız oldu diyor.Birisi beni aradığında karsı tarafta telefon calıyormus gıbı gözüküyor fakat bana arama ulaşmıyor.İş yeri hattımı kullanamıyorum rica ederim yardımcı olunuz....

ÖZELLİKLE BU İŞTEN USTA NİTELİĞİNDE ANLAYAN ADMIN VE DESTEK EKİBİNE RİCA EDİYORUM :((

erdistanbul

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdi
Cihazım
iphone 5
Konular
18
Dostlar acil yardımlarınızı bekliyorum... Çok tuhaf gerçekten . Sim1 e arama gelmiyor arayamıyorum fakat sms geliyor .. Muhtemelen ayarlardan vs bırsey yapmam lazım desteklerınızı bekliyorum. Telefonun sım1ınde iş jattım sım2'sınde sahıs hattım var ve suan perısan haldeyim

Oyla:

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
Muhtemelen yazılımsaldır salla edl den bir rom birde öyle dene....

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam imei lerini kontrol edin, eğer bir sıkıntı görünmüyorsa, yedeğinizi aldıktan sonra temiz bir kurulum yapın.

Konu başlığı içeriğe uygun olarak tekrar düzenlendi.

Oyla:
Üst Alt