Yardım Mi5 Rehber Sorunu

• Konbuyu başlatan StOrM
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 6K

StOrM

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tansu
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
Merhaba foruma yeni katıldım mi5 cihazım rehberdeki kişilerin numaralarını alakasız bir kayıtla birleştiriyor. Bu sorunun çözümünü bilen arkadaşların yardımlarını rica ederim. Ekran görüntüsünü ekledim.

Ekli dosyalar

• Ss.jpg
    Ss.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 44

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Ayarlar > sistem uygulamaları >kişiler > görüntüleme seçenekleri > kişi listesini ayarla > buradan tek hesap seçin

Ayarlar > sistem uygulamaları >kişiler >kişileri düzenle > içeriği yeniden düzenle

bunları bir deneyin

Oyla:

StOrM

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tansu
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
Ayarlar > sistem uygulamaları >kişiler > görüntüleme seçenekleri > kişi listesini ayarla > buradan tek hesap seçin

Ayarlar > sistem uygulamaları >kişiler >kişileri düzenle > içeriği yeniden düzenle

bunları bir deneyin

Tarif ettiğiniz gibi yaptım ancak birleştirdiği kayıtlar aynı duruyor. Bundan sonrakileri birleştirirmi bilmiyorum.
Teşekkürler destek için

Oyla:

miurat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi5
Konular
0
Ayni sorun bende de var rehneri tamamen silip vcf dosyasindan tekrar yukluyorum bir gun sonra yine bir suru isim ve numara karismis oluyor neredeyse denemedigim sey kalmadi fakat sorun duzelmiyor

Oyla:

xtrem06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi9 lite
Konular
2
Bu sorunu çözebilen varmı . sürekli karışık oluyor. a kişisi aradığında b kişisi yazıyor çok sinir bozucu bir durum

Oyla:

ruth

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ruth
Cihazım
Samsung S5
Konular
4
Bu sorundan ben de muzdarip durumdayım

Mi5s kullanıyorum, rehberimdeki isimler ve numaralar sürekli birleşiyor-karışıyor. Bir kayıt içine başkasının numarası giriyor. Ahmet'i arıyorum Ayşe çıkıyor. Hüseyin'i arıyorum Kemal çıkıyor.

Bu sorunu nasıl çözebiliriz, bilen var mı?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

demirbeyy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
demir
Cihazım
xiaomi
Konular
0
aynı sorun bendede var bende note 4 kullanıyorum buunla ılgılı bıraz ugras verdım buyuk olasılıkla sorun whatsapp yada çift hat kullanırken iki whatsap ı aynı anda kullanmaktan kaynaklanıyor sanırım whatsap uygulamalarını kaldırdıgımda rehber duzeliyor ama yuklediğimde tekrar karısım baslıyor bu durumu xiaomi guncellemeyle duzeltmeli bu bag yuva yıkar yahu şirketteki mehmet beyi arıyorsun arama kaydında selma hanım gorunuyor :))) heleki mehmet beyle surekli telefon gorusmesı yapomak zorunda kalıyorsanız sıkıntı çok daha buyuk :)))

Oyla:
Üst Alt