Soru Mi10 pro 4.5 g

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Arkadaşlar imei repairli mi10 prosunda vodafon hat kullanan varmı aramızda.Benim telefonumda vodafonda 4.5 g sürekli gidip geliyor 3g ye aldığımda hiç bir problem yaşamıyorum.Telefona turkcell ve t.telecom hat takıyorum hiç kesinti olmadan 4.5 g çalışıyor.telefona ikinci defa işlem yapıldı değişen olmadı telefonda problem var diye telefon değiştirildi aynı problem devam ediyor.Evde iki tane vodafon hat var iki hattada prblem var.Baz isyasyonundan diyeceğim ama 10 km uzaklıkta bile problem var meskun mahaldede yaşamıyorum şehrin merkezi.Aynı hat samsung ve iphone telefonda problemsiz çalışıyor.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Senin mi 10 pro çin sürümü mü global mi eğer global ise çin qcn atmış olabilirler band 20 gitmiştir network Signal guru adlı programı play store dan indirip assagida gosterdigim gibi programa root yetkisi vererek ekranı paylaşır mısın ?

Ekli dosyalar

• images.png
    images.png
    22,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 8cc4c07156a53c79483f8b396f68047c_screen.png
    8cc4c07156a53c79483f8b396f68047c_screen.png
    79,7 KB · Görüntüleme: 23
Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
aynı durum bendede var suan 3g kullanıyorum vodafone alakası yok çözmeye calışıyorum
Başka bir servis sağlayıcı simini takıp denedinizmi hiç.Turkcelle çalışan aynı yerde imei repair yapılmış telefona vodafonu taktık hat kopması devam etti diğer vodafonda hat kopan telefonada turkcelli taktık problemsiz çalıştı.Vodafonda 4g de hat kopan telefonda turk telecom ilede denedik problemsiz çalışıyor.Vodafon hat kullanıpta farklı yerlerde imei repair yaptıran bir çok kişide bu problem var telegram guruplarında herkes paylaşıyor hatta bu problemden dolayı telefonunu satanlar bile var.Telefonu aldığım yer telefonu karğola denemeler yaparak telefonu düzeltelim diyorlar fakat ben artık karğo peşinde koşmak istemiyorum en kısa zamanda tahhütümü bozup turkcelle geçmeyi düşünüyorum.

Oyla:

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Başka bir servis sağlayıcı simini takıp denedinizmi hiç.Turkcelle çalışan aynı yerde imei repair yapılmış telefona vodafonu taktık hat kopması devam etti diğer vodafonda hat kopan telefonada turkcelli taktık problemsiz çalıştı.Vodafonda 4g de hat kopan telefonda turk telecom ilede denedik problemsiz çalışıyor.Vodafon hat kullanıpta farklı yerlerde imei repair yaptıran bir çok kişide bu problem var telegram guruplarında herkes paylaşıyor hatta bu problemden dolayı telefonunu satanlar bile var.Telefonu aldığım yer telefonu karğola denemeler yaparak telefonu düzeltelim diyorlar fakat ben artık karğo peşinde koşmak istemiyorum en kısa zamanda tahhütümü bozup turkcelle geçmeyi düşünüyorum.
Benim turkcell ve telefonu alalı 3 gün oldu. Hergün 1 defa başıma geldi bu olay. Çin versiyonu çift hatlı mi 10 pro. (Doguda yaşıyorum) bugün 3g'ye aldım bakalım sorun devam edecek mi.

Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Benim turkcell ve telefonu alalı 3 gün oldu. Hergün 1 defa başıma geldi bu olay. Çin versiyonu çift hatlı mi 10 pro. (Doguda yaşıyorum) bugün 3g'ye aldım bakalım sorun devam edecek mi.
İmei repair varmı telefonunuzda.

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

fthpro35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
1
Ben Vodafone kullanıyorum mi 10 pro, ama hiç 4.5g problemi olmadı bilmiyorum

Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Arkadaşlar hattımı turkcell.e taşıdım ve hat kopma problemim 4.5 g de düzeldi şu anda bulunduğum yerde 4.5 g bant3 den 3g ise bant1 den bağlanıyor.Farklı yerlerde hanği banttan bağlanıyor kopma yaşayacakmıyım takip edeceğim inşallah böyle devam eder telefonu değiştirmek zorunda kalmam.

Oyla:

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
merhaba 4.5 g de hangi band sorunlu nasıl tespit edebiliriz acaba? root atıp o bandı kaldırmak çözüm oluyor mu?

Oyla:
Üst Alt