Yardım Mi Note 10 Pro Şifreli Dosyaların Kurtarılma Şansı.

• Konbuyu başlatan PRQmet
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 139

PRQmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şenoL
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
1
Telefonumdaki anlık ''Desen'' değişimi sonrasında unuttum, unutma sonrasında telefon alternatif açmayla ilgili bir yol sunmadı maalesef. Yapabildiklerimi aşağıda sıralamak istiyorum ve benim bilmediğim sizlerin bildiği farklı bir yol varsa eğer cevaplarsınız sevinirim.
- BL Kilidi Açık.​
- TWRP yükleme, açılış sonrasında herhangi bir Desen ya da pin girişi sormadı yada Mount alanında Şifre Çöz ibaresi çıkmamıştır.​
- TWRP yükleme sonrasında şifreleme ile ilgili kısmı silme işlemi için deneme sonrasında; Şifreli olarak karışık harfli olmasından dolayı bu işlemi yapamadım.​
- OrangeFox yükleyerek bu seferde belki şifreleme yapmaz adına denedim fakat o da aynı şekilde karışık harfli gösterdi, işlem başarızlıkla sonuçlandı.​
- TWRP yada OrangeFox üzerinden MTP' yi açık tutarak telefona bağlanma sonrasında telefonu görüyor fakat içerisi boş olarak gördüğünden PC ye aktarabileceğim kısım olmadı.​
-Araştırmalarımdan sonra denemediğim bir yer oldu onunla ilgili de dönüştürücüye ihtiyacım var şayet sizlerden olumlu bir cevap gelir ise alıp deneyeceğim.​
---TWRP yada OrangeFox ile bağlanıp OBT yoluyla flasha YEDEĞİMİ alsam, sonrasında sıfırlama işlemi yapıp desensiz yada şifresiz bir açılış sonrasında yedeğimi geri yüklesem görünür olmayan yada karışık harfle şifrelenmiş dosyalarımı telefonumda yeniden görebilir miyim? Yada uygulanabilir farklı bir yöntem yok gibi fakat sizlerden de farklı bir olumlu sonuç alınan bir yöntem var ise yazarsınız sevinirim.​
---TWRP de bazı videolarda Şifre çöz ibaresi geliyor iken bende mount kısmında çıkmıyor o da bir muamma benim için. Farklı versiyon denemek faydalı olabilir mi acaba.​
--- data\system içerisindeki dosya isimleri karışık fakat acaba şu 3-4 şifre ile ilgili dosyaları tahmin etme adına OrangeFox' da dosyaların boyutlarını gösterebiliyor, şifresiz olan birinden dosya boyutlarını alarak karşılaştırarak silsem yapacağım işlem tutar mı acaba.​

Üst Alt