Yardım Mi note 10 miui 12 geldi güncelleme kayboldu

Yeniacemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Not 9
Konular
0
Earlier today, we came across a tweet from Xiaomi’s General Manager in Indonesia, Alvin Tse, who had confirmed that Redmi Note 9 Pro users will be receiving MIUI 12 update in September.

However, no timeline was provided and hence, we are not aware of a specific date as to when the device will be receiving this update. We will keep you posted of any development as and when we know of it. Read the full story .

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Hayır hâlâ yok dün öğlen gelmişti acaba reddedince tekrar gelmesini bekleyecez demekki hiç gelmemiş gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk gelen sürümden farklı mı yani tam bakmamıştım da
Ben ilk bana geldiğinde 12.01 sürüm, 1 saat sonra yaparım demiştim güncelleme kaybolmuştu. Zaten 12.01 mi note 10 için hatalı sürümdü o yüzden geri çekmişlerdi. şimdi 12.02de de bazı sorunlar var yine geri çekmiş olabilirler 15/20 güne kadar gelir güncelleme sana. Bana da aynısı olmuştu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Demekki aynı anda reddetmiş olduk tesadüfen
hata olduğu ve çok geri bildirim geldiği zaman geri çekip güncellemeyi düzeltip bir sonraki sürüm olarak veriyor xiaomi. misal 12.02 geldi diyelim. güncelleme sorunlu 1 saat içinde geri çekip düzeltip 15/20 gün sonra veriyorlar sürüm 12.03 olarak. 1 aya kalmaz gelir.

Üst Alt