Soru Mi Note 10 Aosp Öneri

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
Miuida herbirinde bir hata var aosp rom önerisi varmı sarji miroom kadar olacak oyun da da üzmeyecek

bugycugy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
8
CipherOS ya da ArrowOS'a bakabilirsiniz. Kamera olarak sadece GCam kullanmanızı öneririm çünkü ANX Camera tam performanslı çalışmıyor.
CipherOS ve ArrowOS'un şu anlık güncellemeleri durdu çünkü Android 13 için destek verilmeye çalışıyor geliştriciler.

MiUI olarak performans amaçlı dilerseniz Masik P'ye de bakabilirsiniz.

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
CipherOS ya da ArrowOS'a bakabilirsiniz. Kamera olarak sadece GCam kullanmanızı öneririm çünkü ANX Camera tam performanslı çalışmıyor.
CipherOS ve ArrowOS'un şu anlık güncellemeleri durdu çünkü Android 13 için destek verilmeye çalışıyor geliştriciler.

MiUI olarak performans amaçlı dilerseniz Masik P'ye de bakabilirsiniz.
Masik pnin miui12 olanda kilit ekrani acarken titreme yapıyor hata var miui11 masik olanin tüm linkler kırık dediğiniz romlardan hangi sürümü en iyisi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui ile bulamadığınız performansı aosp de bulabileceğinizi sanmıyo

Miui ile bulamadığınız performansı aosp de bulabileceğinizi sanmıyorum.
Herkes aosp öneriyor miui 2ye katlar gerek ekran süresi gerek performans olarak daha iyi diyorlar ama hic denemedim ilk defa deneyecem forumdaki mn10 icin aosplerin yorumları okudum hiç memnun olan yok miuide hep hatalı

bugycugy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
8
Masik pnin miui12 olanda kilit ekrani acarken titreme yapıyor hata var miui11 masik olanin tüm linkler kırık dediğiniz romlardan hangi sürümü en iyisi

Herkes aosp öneriyor miui 2ye katlar gerek ekran süresi gerek performans olarak daha iyi diyorlar ama hic denemedim ilk defa deneyecem forumdaki mn10 icin aosplerin yorumları okudum hiç memnun olan yok miuide hep hatalı

Masik P'nin ekran kilidin de hiçbir şekilde titreme yok hocam, sadece üçüncü parti temaların ekran kilidinde birden fazla bildirim düşme hatası mevcut ki benim kullandığım temanın ekran kilidini değiştirmediği için öyle bir sorun da kalmıyor.

AOSP Rom'larda da tek beğenilmeyen nokta kamera konusu, kamera harici beğenilmeyen bir şeyi yok hocam. Deneyip, test edebilirsiniz... Herkesin kullanımı farklı oluyor çünkü.

Miui ile bulamadığınız performansı aosp de bulabileceğinizi sanmıyorum.
Lütfen şaka yaptığınızı söyleyin.

Son düzenleme:

galeni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Konular
11
Miuida herbirinde bir hata var aosp rom önerisi varmı sarji miroom kadar olacak oyun da da üzmeyecek
bu konuyu incele

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
Masik P'nin ekran kilidin de hiçbir şekilde titreme yok hocam, sadece üçüncü parti temaların ekran kilidinde birden fazla bildirim düşme hatası mevcut ki benim kullandığım temanın ekran kilidini değiştirmediği için öyle bir sorun da kalmıyor.

AOSP Rom'larda da tek beğenilmeyen nokta kamera konusu, kamera harici beğenilmeyen bir şeyi yok hocam. Deneyip, test edebilirsiniz... Herkesin kullanımı farklı oluyor çünkü.

Bende 10 miui romdan 8inde ekran kilidi açarken animasyondan dolayı titreme oluyor parlama gibi beni sinir etti

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13

Selam,
Bana Endonezya sürüm, global sürüm ya da eu stabil den daha iyi çalışan bir Aosp önerebilir misiniz? Kamera telefonu olan Mi note 10 için!
Ben aosp lerin çirkin olduğunu söylemedim sadece miui dan memnun kalmayan birisinin aosp den hiç memnun kalacağını düşünmediğimi söyledim.

bugycugy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
8
Bende 10 miui romdan 8inde ekran kilidi açarken animasyondan dolayı titreme oluyor parlama gibi beni sinir etti
Söylediğim gibi bende öyle bir durum yok, varsayılan ekran kilidini kullandığım halde öyle bir durumla karşılaşmadım.

Selam,
Bana Endonezya sürüm, global sürüm ya da eu stabil den daha iyi çalışan bir Aosp önerebilir misiniz? Kamera telefonu olan Mi note 10 için!
Ben aosp lerin çirkin olduğunu söylemedim sadece miui dan memnun kalmayan birisinin aosp den hiç memnun kalacağını düşünmediğimi söyledim.
Endonezya/Global/China/... gibi sürümlerde karanlık mod buglu ve düzeltilmeden destek kesildi. Şaka gibi ama gerçek, karanlık mod buglu olmasa zaten Global sürüm öneririm.
CipherOS veya ArrowOS'dan fazlasıyla memnun kalabilir fakat dediğim gibi kamera konusunda sadece GCam'dan performans alabilir, ANX Camera'dan alamaz.

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
Selam,
Endonezya 11.0.1 eu 11.03 veya miroom 11.0.3

Üst Alt