Yardım Mi Mix 3 Telefonum Açılmıyor.

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
Merhabalar, Mi Mix 3 telefonum normalde global rom yüklü ve üzerinde twrp felan da yüklüydü sorunsuz çalışmaktaydı lakin dün kardeşim şarjı bittikten sonra şarja takıp açılmasını beklemiş fakat telefon MİUİ ekranında donup durmuş. Kardeşim bunun üzerine ben yanında olmadığım için gitmiş herşeyini kurcalamış nerden bulduysa çin romunu bir şekilde yüklemiş. Şimdi ise fastboot açılıyor fakat ne bi rom yükleyebiliyorum ne bi üzerinde twrp var ne de telefon açılıyor. Hiç bir şey yapamıyorum. Her şeyi denedim ama olmuyor. Hata ayıklamayı açamıyorum telefon açılmadığı için, bootlader kilidini açamıyorum yine aynı sebepten ötürü telefon böyle kaldı yardım ederseniz çok sevinirim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bootloader kilitlendiyse yapabileceğiniz tüm çözümleri denemek için öncelikle bootloader kilidinin açılması gerekli. Bootloader açarken nasıl bir hata alıyorsunuz? Daha önce kilidi açmış olduğunuz hesap ile açmayı deneyin ve hata alırsanız burada ekran görüntüsünü paylaşın.

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
Bootloader kilitlendiyse yapabileceğiniz tüm çözümleri denemek için öncelikle bootloader kilidinin açılması gerekli. Bootloader açarken nasıl bir hata alıyorsunuz? Daha önce kilidi açmış olduğunuz hesap ile açmayı deneyin ve hata alırsanız burada ekran görüntüsünü paylaşın.
Teşekkürler yorumunuz için. Bootloader kilidi açamıyorum ki bir türlü. Kardeşime verirken açıktı fakat telefonu açılmıyor diye gitmiş Çin rom yüklemiş o kadar rom arasında şimdi telefon açılmıyor ki izinleri verip cihazı bootloader edeyim :/

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Büyük ihtimalle çin rom yüklerken clean all and lock seçili kalmıştır. Fastboot modunda bilgisayara bağlayıp daha önce kilidi açtığınız hesapla tekrar kilit açmayı deneyin. Fastboot modundayken usb hata ayıklamanın açık olması gerekli değil. Daha önce aynı hesapla açtıysanız sorunsuz bir şekilde açılması gerekli.

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4

Bu hataları vermekte ilki benim daha önceki kullandığım ikincisi kardeşimin hesabından yaptığım :/

Ekli dosyalar

• 11.jpg
    11.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 12
  • 22.jpg
    22.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 12

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
İkinci hesap doğru, zaten ilk hesapta bunun uyarısını da vermiş. Normal şartlarda tekrar eşleştirme istememesi lazım çünkü ilk resimde eşleştirmenin yapıldığı zaten belli. Öncelikle farklı bir unlock tool indirip deneyin belki sürüm hatası olabilir. (616xxxx) hesabı kullanın.

Eğer olmazsa ve telefonu recovery moda alabiliyorsanız wipe data deneyin. Olmazsa Rehber - Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK] bu rehberi deneyebiliriniz.

Eğer bunlar da çözüm olmazsa EDL modda yazılım atılması gerekir ki bu da ücretli bir işlem. Ücretli onarımlar forumunda yer alan teknisyen arkadaşlarımızdan destek isteyebilirsiniz.

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
İkinci hesap doğru, zaten ilk hesapta bunun uyarısını da vermiş. Normal şartlarda tekrar eşleştirme istememesi lazım çünkü ilk resimde eşleştirmenin yapıldığı zaten belli. Öncelikle farklı bir unlock tool indirip deneyin belki sürüm hatası olabilir. (616xxxx) hesabı kullanın.

Eğer olmazsa ve telefonu recovery moda alabiliyorsanız wipe data deneyin. Olmazsa Rehber - Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK] bu rehberi deneyebiliriniz.

Eğer bunlar da çözüm olmazsa EDL modda yazılım atılması gerekir ki bu da ücretli bir işlem. Ücretli onarımlar forumunda yer alan teknisyen arkadaşlarımızdan destek isteyebilirsiniz.
Ne yazık ki bu işlem de başarıya ulaşamadım. Şuan Kıbrıs'tayım 2 gün sonra dönüyorum olmazsa gönderim ücretini öğrendikten sonra bakalım. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
Zenex yardım eder misin?