MIUI 12 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.3.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Twrp üzerinden güncellemeyi düşünüyorum hocam. Cihaz formatlaniyor mu??

Güncelleme yapacak iseniz, Rom güncellemesinden sonra Art dalvik / cache yapınız. Herhangi bir veri kaybı olmayacaktır..

Omerzst88

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Globalden iyimi sizce eu rom mi 9t pro

taha91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
taha
Cihazım
mi 9t pro
Konular
2
Twrp üzerinden yaptım bende direkt olarak yükledim hiç birseyim silinmedi tavsiye ederim pil performansı gayet tatmin edici
Bende geçiş yaptım twrp üzerinden fakat pubg de ısınma oluyor ayarları düşürmek durumunda kaldım onun haricinde güzel.

gngrjkr13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Güngör
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Xiaomi Eu beta rom var şuan cihazımda, cihaz k20 pro, direk bu miui12 sürümünü indirip twrp/install kısmından kursam kurabilir miyim acaba? imei uçar mı? Veriler silinir mi yada?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Xiaomi Eu beta rom var şuan cihazımda, cihaz k20 pro, direk bu miui12 sürümünü indirip twrp/install kısmından kursam kurabilir miyim acaba? imei uçar mı? Veriler silinir mi yada?

Recovery rom indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Format data/ yes ve 4 wipe ile geçiş yapmanız gerekmektedir.(Bu işlem ile tüm verileriniz silinir. Repair işleminiz zarar görmez)

gngrjkr13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Güngör
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Recovery rom indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Format data/ yes ve 4 wipe ile geçiş yapmanız gerekmektedir.(Bu işlem ile tüm verileriniz silinir. Repair işleminiz zarar görmez)
4 wipe nasıl yani tek sefer wipe yapsam olmaz mı? Recovery romda da yine romu indirip twrp üzerinden kuracağım değil mi?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
4 wipe nasıl yani tek sefer wipe yapsam olmaz mı? Recovery romda da yine romu indirip twrp üzerinden kuracağım değil mi?
Aşağıdaki adımları takip ediniz.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız, "Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data (4 wipe) yapınız. İndirdiğiniz Recovery romu cihazınıza aktarınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Recovery Rom Zip dosyasını seçiniz.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.Magisk zıp indiriniz ve İndirmiş olduğunuz Magisk zıp dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.
***Sabırlı olup bekleyiniz.

Üst Alt