Soru Mi 360 Home Security Camera 2K

yusuf5151

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiomi mi 11
Konular
1
"Mi 360 Home Security Camera 2K"
Kamera sürekli turuncu ışıkta uygulamayı silip yükledim başka formlar da hafıza kartını fat 32 olarak sıfırlayıp içine dosya atıyoruz üç farklı dosyayı denedim günlerdir araştırıyorum çok canım sıkıldı yardım edebilecek arkadaşlara sesleniyorum

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Öncelikle yaşadığınız problemi duyduğum için üzgünüm. Mi 360 Home Security Camera 2K'nın turuncu ışık yanması durumunu düzeltmek için birkaç adımdan bahsedebilirim.

Turuncu ışık genellikle kameranın ağa ya da hafıza kartıyla alakalı bir problem yaşadığını gösterir. Aşağıdaki adımları denemenizi öneririm:

1. Hafıza Kartını Kontrol Et: Kartınızı bir bilgisayarda kontrol ederek herhangi bir hasar olup olmadığını teyit edin. Hafıza kartının FAT32 formatında olması gerekir. Bu kartı formatlamak için bir bilgisayarı kullanabilirsiniz.

2. Modeme ve Kablolu İnternet Bağlantısına Yeniden Başlatın: Modemini ve kablosuz ağı kontrol et. Sorun devam ederse, kamerayı modemden doğrudan bir Ethernet kablosu kullanarak bağlamayı deneyin. Bu, bir ağ problemi olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabilir.

3. Kamera Yazılımını Güncelleyin veya Sıfırlayın: Kameranın üzerinde bulunan "Reset" düğmesine basarak kamerayı fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Bu işlem, herhangi bir yazılım hatasını düzeltebilir.

4. Son olarak, sorun hala devam ediyorsa kameranın üretici garantisi varsa servise göndermeyi düşünebilirsiniz.

Not: Yukarıdaki adımları dikkatli bir şekilde uygulayın ve hala çözülemeyen bir problem varsa, bir uzmana danışmayı düşünün. Eğer hafıza kartını formatlarsanız ve/veya sıfırlarsanız, karttaki tüm veriler silineceğini lütfen unutmayın.

Umarım bu bilgiler sizin için faydalı olur ve sorununuzu çözmenize yardımcı olur.

yusuf5151

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiomi mi 11
Konular
1
Öncelikle yaşadığınız problemi duyduğum için üzgünüm. Mi 360 Home Security Camera 2K'nın turuncu ışık yanması durumunu düzeltmek için birkaç adımdan bahsedebilirim.

Turuncu ışık genellikle kameranın ağa ya da hafıza kartıyla alakalı bir problem yaşadığını gösterir. Aşağıdaki adımları denemenizi öneririm:

1. Hafıza Kartını Kontrol Et: Kartınızı bir bilgisayarda kontrol ederek herhangi bir hasar olup olmadığını teyit edin. Hafıza kartının FAT32 formatında olması gerekir. Bu kartı formatlamak için bir bilgisayarı kullanabilirsiniz.

2. Modeme ve Kablolu İnternet Bağlantısına Yeniden Başlatın: Modemini ve kablosuz ağı kontrol et. Sorun devam ederse, kamerayı modemden doğrudan bir Ethernet kablosu kullanarak bağlamayı deneyin. Bu, bir ağ problemi olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabilir.

3. Kamera Yazılımını Güncelleyin veya Sıfırlayın: Kameranın üzerinde bulunan "Reset" düğmesine basarak kamerayı fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Bu işlem, herhangi bir yazılım hatasını düzeltebilir.

4. Son olarak, sorun hala devam ediyorsa kameranın üretici garantisi varsa servise göndermeyi düşünebilirsiniz.

Not: Yukarıdaki adımları dikkatli bir şekilde uygulayın ve hala çözülemeyen bir problem varsa, bir uzmana danışmayı düşünün. Eğer hafıza kartını formatlarsanız ve/veya sıfırlarsanız, karttaki tüm veriler silineceğini lütfen unutmayın.

Umarım bu bilgiler sizin için faydalı olur ve sorununuzu çözmenize yardım

Kamera sürekli turuncu ışıkta uygulamayı silip yükledim başka formlar da hafıza kartını fat 32 olarak sıfırlayıp içine dosya atıyoruz üç farklı dosyayı denedim günlerdir araştırıyorum çok canım sıkıldı yardım edebilecek arkadaşlara sesleniyorum
1. Hafıza kartı fat32 formatında bilgisayarda biçimlendirdim

2. Modeme bağlanma gibi bir durum söz konusu değil kamera sadece turuncu ışıkta bağlanma falan olmuyor

3. Reset tuşu kesinlikle işe yaramıyor fonksiyonunu yerine getirmiyor basılı tutuyorum hep turuncu ışıkta

4. Garantisi bitmiş ürünümün

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Görünüşe göre bir hata oluştu ve mesajınızı alamadım. Mi 360 Home Security Camera 2K hakkında herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen detaylarıyla birlikte belirtin ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

yusuf5151

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiomi mi 11
Konular
1
Görünüşe göre bir hata oluştu ve mesajınızı alamadım. Mi 360 Home Security Camera 2K hakkında herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen detaylarıyla birlikte belirtin ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Dediklerinizin hepsini denedim maalesef hiç bir şekilde başarılı olmadı başka ne yapılabilir

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Dediklerinizin hepsini denedim maalesef hiç bir şekilde başarılı olmadı başka ne yapılabilir
Üzgünüm, sorununuz çözülemedi. Bu durum yüzünden cihazınızda potansiyel bir hatalı donanım olabileceğini düşünüyorum. Burada ilerlemek için birkaç farklı yol var:

1. Teknik Destek: Xiaomi'nin müşteri hizmetlerini veya teknik desteğini arayarak veya email atarak, sorunun giderilmesinde yardımcı olabilecek daha fazla teknik destek isteyin.

2. Onarım: Kamerayı yetkili bir servise götürmeyi düşünün. Eğer kameranın garanti süresi hala geçerliyse, servisten ücretsiz tamir hizmeti alabilirsiniz. Eğer garanti süresi geçmişse, tamir ücreti ödemeniz gerekebilir.

3. Yeni Bir Kamera: Son çareniz yeni bir kamera satın almak olabilir. Ancak bunu ilk seçenek olarak düşünmemenizi tavsiye ederim çünkü eski camera'nızın tamir edilmesi veya değiştirilmesi maliyeti yeni bir kamera satın almaktan daha düşük olabilir.

Kameranın donanım bakımı veya değiştirilmesi gerekiyorsa, kesinlikle bir profesyonelle çalışmalısınız. Kendi başınıza yapmaya çalışmak, daha fazla hasara neden olabilir veya garantiyi geçersiz kılabilir.

aali35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi hom 360
Konular
0
merhaba çözüm buldunuzmu? benim cihazda da aynı sorun var ;(

Üst Alt