Yardım mi 13 Ultra Twrp Efs yedek sorunu

deepower24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deep
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Merhaba cihazım direnç kayıtlı
Bootlader kilidini açıp TWRP kurdum yedekleme kısmında EFS bölümü gözükmüyor burdan ve farklı 3 yerdende TWRP indirdim fakat halen EFS gözükmüyor

sinancolor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
RedmiNote 9 Pro
Konular
0
Bootlader kilidini açıp TWRP kurdum yedekleme kısmında EFS bölümü gözükmüyor burdan ve farklı 3 yerdende TWRP indirdim fakat halen EFS gözükmüyor
Sağlam QCN Yedeğini aldıktan sonra 2 IMEI yapabilirsin 🫡 Hiç sorun olmadan şıkır şıkır işliyor... Bende de aynı cihaz var.

45zb497

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 13 ultra
Konular
8
Slm bendede mi13 ultra var yurt dışı cihaz mi14 ile geldi direnç atilmiş vaziyette bootlader kapalı olduğunu hyperos işletim sistemine güncelleme alınca farkettim bootlader açamıyorum biliyorsan lütfen yardımcı olurmusun

deepower24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deep
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Slm bendede mi13 ultra var yurt dışı cihaz mi14 ile geldi direnç atilmiş vaziyette bootlader kapalı olduğunu hyperos işletim sistemine güncelleme alınca farkettim bootlader açamıyorum biliyorsan lütfen yardımcı olurmusun
Merhaba bende Android 13 şuan o şekilde bootlader kilidini yaklaşık 15 gün bekleme sonrası anca açabildim hyper Os hakkında bilgim yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sağlam QCN Yedeğini aldıktan sonra 2 IMEI yapabilirsin 🫡 Hiç sorun olmadan şıkır şıkır işliyor... Bende de aynı cihaz var.
Teşekkür ederim bu işlemi araştıracağım

Babycore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
Xperia 1
Konular
4
Arkadaş efs klasoru yok diyor , aynı sorun bendede var twrp yüklü fakat efs klasörü yok. Nasıl dosyayı bulabiliriz. Qcn yedeği için izleyebileceğimiz link varmı acaba. teşekkürler

ceka16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
celal
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
Merhaba bende yedek almak istiyorum nasıl yapabiliriz

sinancolor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
RedmiNote 9 Pro
Konular
0
Arkadaş efs klasoru yok diyor , aynı sorun bendede var twrp yüklü fakat efs klasörü yok. Nasıl dosyayı bulabiliriz. Qcn yedeği için izleyebileceğimiz link varmı acaba. teşekkürler
Hocam bu cihaz için Yedek alma videosu yok ama benzer şekilde YouTube de Snapdragon işlemciler için Tarifleri var .

45zb497

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 13 ultra
Konular
8
Bootlader kilidi nasıl açtınız lütfen yardımcı olursanız sevinirim benimde aynı cihaz var

Üst Alt