Yardım Mi 12t Android 14 Aldı ama Kafayı Yedi

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
11
Arkadaşlar cihaz mi 12t yurdışı kayıtlı direnç imei atıldı. Daha bugün Android 14 güncellemesi aldı ama telefon kafayı yedi sürekli olarak ekran açılıp kapanıyor telefon sürekli kendini yeniden başlatıyor. Acil yardım edin

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Betada olduğu için stabil değildir büyük bir ihtimal veya güncellemeyi indirirken veri kaybı olmuş olabilir sürüm değiştermenizi öneririm a14 çok yeni olduğu için repair oluyor mu bilgim yok kullanıcı tavsiyesedir bir miui veya android güncellemesi cıktıktan sonra hemen kurulum yapmayın bir sonraki gelecek güncellemeyi bekleyin daha stabil düzgün çalışır.

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Betada olduğu için stabil değildir büyük bir ihtimal veya güncellemeyi indirirken veri kaybı olmuş olabilir sürüm değiştermenizi öneririm a14 çok yeni olduğu için repair oluyor mu bilgim yok kullanıcı tavsiyesedir bir miui veya android güncellemesi cıktıktan sonra hemen kurulum yapmayın bir sonraki gelecek güncellemeyi bekleyin daha stabil düzgün çalışır.
Güncellenirken inste geziyodum insten çıkınca yanlışlıkla arka plandan yğklemyide sildim ama indirme başlattığımfa kaldığı yerden devam etti. Üstüne bir sonraki güncellemeyi nasıl indireyim. Telefonu kullanamıyorum.

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Güncellenirken inste geziyodum insten çıkınca yanlışlıkla arka plandan yğklemyide sildim ama indirme başlattığımfa kaldığı yerden devam etti. Üstüne bir sonraki güncellemeyi nasıl indireyim. Telefonu kullanamıyorum.
Yazdığım cevabı dikkatle ve anlayarak okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi