Soru Mi 11T HyperOS sonrası imei

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Merhabalar, eşime 2022 Ekim ayında Xiaomi 11T almıştık, aldığımız zaman yazılımsal çift imei kayıtlıydı. Fakat ara sıra sistem ara yüzü yanıt vermiyor tarzı sorunlar veriyordu. Risk alıp hyperOS yazılımını fastboot olarak yükledim telefon sorunsuz açıldı fabrika çıkışı imeilerle, bu sürümde imei tamiri mevcut mu? Bu telefon için direnç kaydı var mıdır ? yaklaşık sekiz a kullanım sorunumuz olmayacak ama süre dolduğunda ne yapılabilir acaba ?

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Merhabalar, eşime 2022 Ekim ayında Xiaomi 11T almıştık, aldığımız zaman yazılımsal çift imei kayıtlıydı. Fakat ara sıra sistem ara yüzü yanıt vermiyor tarzı sorunlar veriyordu. Risk alıp hyperOS yazılımını fastboot olarak yükledim telefon sorunsuz açıldı fabrika çıkışı imeilerle, bu sürümde imei tamiri mevcut mu? Bu telefon için direnç kaydı var mıdır ? yaklaşık sekiz a kullanım sorunumuz olmayacak ama süre dolduğunda ne yapılabilir acaba ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Krepair

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mİ 13T
Konular
0
Cihaza yazılımsal olarakda dirençlede imei atılabilir .

Son düzenleme:

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Ben Xiaomi repair telegram grubuna sordum hyperos bootloader açık olduğununda IMEI atılamadığını yazılar son durum nedir hyperos lu xiaomi 11t ye IMEI atılır mı

mehrabebrah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehrab
Cihazım
mi 10t
Konular
1
hyperos yüklü bl kapalı cihaza bl açma işlemi yaptım imei atmaya konu gelmeden cihazin ekranı gitti defalarca duşuk sürüm yükledim cihaza yazılım yuklenıyor ancak açılmıyor muhtemelen yetkli hesap işimizi cözücek anlatcam duruma göre

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Mi11t EUX sürümü için hyperos ota gelmedimi cihazında kontrol ediyorum güncelleme yok diyor

Üst Alt