Yardım Mi 11 Hiç Tepki Vermiyor.

Musaerc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar elimde mi 11 modeli cihaz var. Kayıtsız olarak kullanılıyordu, kardeşim imei attırmış bir süre kullandı sonra telefon kendiliğinden kapanmış. Cihaz şuan hiçbir şekilde tepki vermiyor. USB kablosuyla pc ye takıyorum aygıt yöneticisinde bir tepki yok. Unbrick mi , hardbrick mi, Edl mod sorunu mu ne olduysa artık. Ne yapmamız lazım ilgili bilgili abilerim, arkadaşlarım varsa bi halledelim şu telefonu...

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
güncelleme yapmış olabilir. imei atılmış mi 11 ler miui 13 e güncelleyince brick oluyor

Musaerc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
1
güncelleme yapmış olabilir. imei atılmış mi 11 ler miui 13 e güncelleyince brick oluyor
Hocam ne yapmak gerekli telefonun arka kapağını açmak gerekiyor mu? Hiçbir şekilde şarjda veya pc ye bağlayınca tepki vermiyor bir titreme veya ışık gibi. Nasıl halledecez bunu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam ne yapmak gerekli telefonun arka kapağını açmak gerekiyor mu? Hiçbir şekilde şarjda veya pc ye bağlayınca tepki vermiyor bir titreme veya ışık gibi. Nasıl halledecez bunu
Şimdi neyden sonra olduğu önemli. Güncelleme ile olduysa yetkili hesap ile yazılım atılır düzeltilir. Ama durup dururken olduysa yazılım atılsada açılmaz donanımsal arızadır ücretiniz boşa gider

Musaerc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
1
Şimdi neyden sonra olduğu önemli. Güncelleme ile olduysa yetkili hesap ile yazılım atılır düzeltilir. Ama durup dururken olduysa yazılım atılsada açılmaz donanımsal arızadır ücretiniz boşa gider
normal telefonu kullanırken ekran donmuş sonra ekranı kapatmış sonrasında da hiç açılmamış. ekranında bir sorun olsa pc ye bağlayınca telefonu görmesi gerekmiyor mu. Ama son güncellemeyi almış telefon bilemedim ben valla hocam.

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Aynısı bana da oldu. Direnç sonrası olan bi durum. İşim ehli bir telefoncuya götür, yetkili hesap ile işlem yapılacak.

Musaerc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
1
Aynısı bana da oldu. Direnç sonrası olan bi durum. İşim ehli bir telefoncuya götür, yetkili hesap ile işlem yapılacak.
Direnç derken ne oluyor. Telefonun hiç bir ses ışık ve titreme tepkisi yok pc ye bağlayınca.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Direnç derken ne oluyor. Telefonun hiç bir ses ışık ve titreme tepkisi yok pc ye bağlayınca.
bakın o arkadaşla sizin durum farklı olabilir. Sizin sorununuz donanımsal a benziyor. o arkadaşınki miui 13 güncellemesiyle brick olmuş ve yetkili hesapla yazılım atılmış düzelmiş.

Musaerc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
1
bakın o arkadaşla sizin durum farklı olabilir. Sizin sorununuz donanımsal a benziyor. o arkadaşınki miui 13 güncellemesiyle brick olmuş ve yetkili hesapla yazılım atılmış düzelmiş.
Valla hocam 1.5 sene önce sizinle mi 10 telefona işlem yapmıştık oradan hatırlıyorum. Telefoncuya götürcem ama şimdi yok ekranı yanmış yok anakart yanmış diyecekler güvenmek zor. Bunu nerede nasıl yaptırmak lazım

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Benim cihaz 13 güncellemesi yaptığım için kapandı. Açmaya çalışınca mi yazısında, sonrasında fastboota atıyordu. Sizin cihaz hiç tepki vermiyorsa sorun donanımsal gözüküyor

Üst Alt