HyperOS Mi 10T ROM Önerisi

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
13 evo x de var ama tavsiye etmem , 13 için ArrowOS + nikgapps ile kullanırsan çok rahat edersin çünkü ArrowOS hatasız bir şekilde android 13'u mi10 T'ye verdi ve bitirdi stabilitesi harika
Hocam şuan evoyu yüklüyorum bakalım :) (A14 olanı yükledim)

bulent872

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B.
Cihazım
Sea+Ginkgo
Meslek
Öğrenci
Konular
0

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hayırlı olsun biraz dene, senden android 14'e yükseltmeni isteyecek istersen yükselt, android 13 için kesinlikle Arrow abi.
A14 kurdum hocam zaten kurana kadar canım çıktı fw falan ile hiç uğraşmadan da kurulabiliyormuş son sürüm'e geçtim miflash ile sonrasında twrp kurdum a13-a14 destekleyen sonrasında wipeleri yaptım rom'u flashladım sonrasında da format data yes reboot system bitti :D

bulent872

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B.
Cihazım
Sea+Ginkgo
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Bak usta keyfine artık:)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Bak usta keyfine artık:)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Rom harika ötesi üstüne birde smart launcher 6 kurdum pro mevcuttu :) Çok güzel oldu. Şarj konusunda falan da tatmin etti beni açıkçası kesinlikle denemeye değer bir rom tek sıkıntısı kamera uygulaması rezalet bir kamera uygulaması var buna nasıl bir çözüm buluruz bilmiyorum ama stock miui kamerasını yükleyebilirsem harika olur leş cidden kamera uygulaması...

bulent872

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B.
Cihazım
Sea+Ginkgo
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Rom harika ötesi üstüne birde smart launcher 6 kurdum pro mevcuttu :) Çok güzel oldu. Şarj konusunda falan da tatmin etti beni açıkçası kesinlikle denemeye değer bir rom tek sıkıntısı kamera uygulaması rezalet bir kamera uygulaması var buna nasıl bir çözüm buluruz bilmiyorum ama stock miui kamerasını yükleyebilirsem harika olur leş cidden kamera uygulaması...
Hayırlı uğurlu olsun öncelikle kardeşim, official evoX ise güncellemelerini kontrol et, benim telefonda MIUI kamerası ile geldi, eğer romu atarken kernel yüklediysen MIUI kamera yaparız, Rom cidden çok güzel beğenmene çok sevindim
Bu arada evoX in kendine has yüzlerce özelliği var keşfetmek biraz vakit alabilir ama keşfettikçe daha da güzelleşiyor insanın gözünde.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hayırlı uğurlu olsun öncelikle kardeşim, official evoX ise güncellemelerini kontrol et, benim telefonda MIUI kamerası ile geldi, eğer romu atarken kernel yüklediysen MIUI kamera yaparız, Rom cidden çok güzel beğenmene çok sevindim
Bu arada evoX in kendine has yüzlerce özelliği var keşfetmek biraz vakit alabilir ama keşfettikçe daha da güzelleşiyor insanın gözünde.
Valla her şeyini kurcaladım hocam tüm özelliklerini keşfettim diyebilirim Kernel yüklemedim kernelden kastınız root değil dimi? Düz kernelden bahsediyorsunuz?

bulent872

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B.
Cihazım
Sea+Ginkgo
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Valla her şeyini kurcaladım hocam tüm özelliklerini keşfettim diyebilirim Kernel yüklemedim kernelden kastınız root değil dimi? Düz kernelden bahsediyorsunuz?
Evet hocam root

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Direkt magisk flaşlayayım mı twrpden hocam yoksa önerdiğiniz var mı brick etmek istemiyorum cihazı her şeyiyle mükemmelleşti bir daha bu hale getirmem zor olur gibi 😅

Üst Alt