Soru mi 10 tek sim kullananlar?

Holybom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
14
Merhaba arkadaşlar ben çok eski mi 10 sahibiyim, tek simli kayıtlı cihazımı 2021 gibi kaydını yaptırmıştım buradan bir arkadaşa sonra cihazı babama verdim sürekli o kullandı ama cihaz artık güncelleme istiyor. 12.5 android sürümü kullanıyoruz. Cihazı sıfırlayıp son sürüme güncelleme yapsam imei gitme durumu olur mu acaba? Yapan arkadaş sağlam imei atmıştı cihazı ben verirken sıfırlayıp vermiştim imei gitme durumu yoktu o zaman yani. Sorum güncelleme yapsak bir sıkıntı çıkıp çıkmayacağı bayadır takip etmiyorum durumları. Ne önerirsiniz?

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Merhaba arkadaşlar ben çok eski mi 10 sahibiyim, tek simli kayıtlı cihazımı 2021 gibi kaydını yaptırmıştım buradan bir arkadaşa sonra cihazı babama verdim sürekli o kullandı ama cihaz artık güncelleme istiyor. 12.5 android sürümü kullanıyoruz. Cihazı sıfırlayıp son sürüme güncelleme yapsam imei gitme durumu olur mu acaba? Yapan arkadaş sağlam imei atmıştı cihazı ben verirken sıfırlayıp vermiştim imei gitme durumu yoktu o zaman yani. Sorum güncelleme yapsak bir sıkıntı çıkıp çıkmayacağı bayadır takip etmiyorum durumları. Ne önerirsiniz?
Güncelleme yapın hocam sorun olmaz ama sıfırlamayın
Hocam bu arada MIUI 12.5 bence mi 10 için çok daha stabil çalışan bir sürüm
MIUI 14 benim düşünceme göre ara sürüm gibi oldu ve 14 ise telefonu ufak çaplı yorabilir
En güzeli MIUI 12 de kalmak yani

2201123G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Holybom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
14
Güncelleme yapın hocam sorun olmaz ama sıfırlamayın
Hocam bu arada MIUI 12.5 bence mi 10 için çok daha stabil çalışan bir sürüm
MIUI 14 benim düşünceme göre ara sürüm gibi oldu ve 14 ise telefonu ufak çaplı yorabilir
En güzeli MIUI 12 de kalmak yani

2201123G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
en stabil diye 2 sene güncelleme yapmadım hatta bildirimleri falan kapatmıştım düşmesin diye ekrana ama şişti sanki telefon ara ara takılmalar yapmaya başlamış. Neden sıfırlamayayım acaba hocam?

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
bende imei attırdım sorunsuz güncelleştirmeleri alıyorum sıfırlamadıktan sonra imei silinmez hocam eger korkunuz var ise Twrpden Efs yedegini alıp öyle güncelleştirin

Holybom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
14
bende imei attırdım sorunsuz güncelleştirmeleri alıyorum sıfırlamadıktan sonra imei silinmez hocam eger korkunuz var ise Twrpden Efs yedegini alıp öyle güncelleştirin
Sıfırlasak silinir mi hocam sizce imei

Üst Alt