Soru mi 10 hala alınır mı?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam baktığım zaman piyasada zaten 10/10 luk beni al diyen bi telefon görmüyorum kendi açımdan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu zamanda ekran ips alınmaz diye düşünüyorum

Haklısınız hocam güncel cihazların hemen hemen hepsi dirençle kayıt oluyor ama sıfır telefonun açılması ve anakartta işlem yapılması ben yanaşmıyorum
Yeni cihazlarda 10/10 luk bir şey için en az
15-16k vermek gerek 😂, o zaman size tavsiyem yerinizde olsam 11t pro alırdım hiç olmazsa daha güncel teknolojiler mevcut aldığınız cihaza değer. Mi 10 ne ararsan var gibi dursada eski bir cihaz benim gözümde bitik

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
arkadaslarin dedigi gibi o paraya 11t pro tavsiye ederim.biraz daha ekleyebilirseniz k60 daha iyi bir secenek olacaktir

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Android 14 kesinlikle aynı işlemcili Mi 10T Pro'ya gelecek. AlphaDroid geliştiricisi bizzat tarafıma iletti. GKI kernel dediğimiz sistem sayesinde AOSP her zaman kolaylıkla port edilebilir

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Haklısınız hocam güncel cihazların hemen hemen hepsi dirençle kayıt oluyor ama sıfır telefonun açılması ve anakartta işlem yapılması ben yanaşmıyorum

Sıfır cihazın açılmasına gerek yok, cihazı alın kayıtsız kullanın. Önümüzde ki yılın 9.ayina kadar hiçbir kayıt yapmadan kullanma gibi bir durum var ondan sonra da zaten IMEI attirirsiniz

ali072

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi note 10
Konular
32
Yeni cihazlarda 10/10 luk bir şey için en az
15-16k vermek gerek 😂, o zaman size tavsiyem yerinizde olsam 11t pro alırdım hiç olmazsa daha güncel teknolojiler mevcut aldığınız cihaza değer. Mi 10 ne ararsan var gibi dursada eski bir cihaz benim gözümde bitik
Hocam 11t popüler olduğu zaman gözüme çarpmıştı yorumlarına bakmıştım ve beğenmeyen çok kişi olmuştu ve kamerasında ois yok 888 sorunlu bir işlemci

Mi11T Pro yu bende tavsiye ederim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Hocam siz memnun musunuz cihazdan

Üst Alt