Duyuru Lösev'e Bağış Yap Premium Üyelik Kap!

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Kıymetli cantara hocam bu güzel şeye vesile olduğunuz için ne kadar teşekkür etsem az.

Ben premium üye oldugum için bunu kıymetli büyüğüm Koçara hocama hediye etmek istiyorum. Kendisinin doğum gününü de kutlayamamis idim, kendimi belki bu şekilde affettirebilirim. İyi ki doğdunuz hocam. Sizinle tanışmak büyük bir mutluluk

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Hocam bir miktar da ben bağışladım premium üyelik vs istemez sadece yaptığınız bu güzel projeden ötürü sizi tebrik ederim benzeri projelerin devamını dilerim

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Kıymetli cantara hocam bu güzel şeye vesile olduğunuz için ne kadar teşekkür etsem az.

Ben premium üye oldugum için bunu kıymetli büyüğüm Koçara hocama hediye etmek istiyorum. Kendisinin doğum gününü de kutlayamamis idim, kendimi belki bu şekilde affettirebilirim. İyi ki doğdunuz hocam. Sizinle tanışmak büyük bir mutluluk

Nazik düşünce ve sözleriniz için teşekkür ederim hocam. Konuyu şimdi gördüm.
Yüce rabbimiz Bakara süresi 195 ayetinde " İyilik edin, şüphesiz ki Allah iyilik yapanları sever.." diye buyuruyor. Bu yüzden cantara hocam Allah katında çok hayırlı bir iş yapmıştır, kendisini tebrik ederim. Ne var ki peygamber efendimizin, " İyi bir amel yapanın amel defterine gizli yapılmış hayır Salih amel olarak yazılır ve sevabı 70 kat artırılır.. " hadisinde olduğu gibi benim için hayrın gizlisi makbuldür. Bunun karşılığında ise hiç bir beklentim yoktur.
Premium üye olmayı hiç düşünmedim, eskisi gibi forumda aktif olmadığım için çok gerekli olduğunu da düşünmüyorum.
Fakat sizin gibi kıymetli bir hocamın böylesine nazik ve düşünceli teklifini geri çevirecek kadar kaba bir insan olmadığımı da en iyi siz bilirsiniz.
Nasıl uygun görürseniz öyle olsun.
Tekrar teşekkür ederim. :$<3

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130

Sultanbeylidemi oturuyorsunuz bende Sancaktepede de oturuyorum ins tanışmak isterim sizlerle

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Evet, bir forum etkinliğimiz yapılırsa pandemi döneminden sonra katılır iseniz tanışırız. İyi akşamlar.
Sultanbeylidemi oturuyorsunuz bende Sancaktepede de oturuyorum ins tanışmak isterim sizlerle

Üst Alt