Rom Kullandığım en iyi rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 316
  • Görüntüleme 12K

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Romu veya kernel i kurarken dikkat etmem gereken herhangi bir nokta var mi ?
Ayrıca elektro kernel den neden vazgectiniz🤨
Son olarak hangi twrp sürümü var cihazda ona göre yükleme yapacağım benim cihazda twrp bazen hiçbir işlem yapmıyor sadece orande fox istiyor
ben bu romu electro ile kullanıyorum. Oyun performansı için ama oyun oynamıyorsanız diğer kernelleri kendinizde deneyebilirsiniz. electro, agishna, zelo, strix kerneller mevcut. normal olanlarıda var kernelsu destekli olanlarıda. normal olanları magisk ile kullanabilirsiniz yada root olmadan. Kernelsu ile root kullanıyorsanız ksu olanları indirmeniz gerekir. dikkat etmeniz geren indireceğiniz kernelin oss olmasıdır. çünkü bu bir custom romdur. yani oss kernel kullanılmalı. miui kernel yüklerseniz büyük ihtimal cihaz bootlopa girecektir.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
3
ben bu romu electro ile kullanıyorum. Oyun performansı için ama oyun oynamıyorsanız diğer kernelleri kendinizde deneyebilirsiniz. electro, agishna, zelo, strix kerneller mevcut. normal olanlarıda var kernelsu destekli olanlarıda. normal olanları magisk ile kullanabilirsiniz yada root olmadan. Kernelsu ile root kullanıyorsanız ksu olanları indirmeniz gerekir. dikkat etmeniz geren indireceğiniz kernelin oss olmasıdır. çünkü bu bir custom romdur. yani oss kernel kullanılmalı. miui kernel yüklerseniz büyük ihtimal cihaz bootlopa girecektir.
Root kullanmıyorum anladım demek istediğinizi hangi sürüm twrp ile kurdunuz benim cihaz orange fox dışında çalıştırmıyor maalesef

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
5K'yi kernel olmadan kurdugumda boot etmiyor, sebebi ne olabilir? twrp kaynakli olabilir mi? hangi surum kullanmaliyim?

birGaripYolcu

Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Romu kernel olmadan kurduğunuzda boot oluyor ne demek ben anlayamadım
Benim kullandığım bu upload ettim. 3.7.0 olmalı emin değilim.ismini twrp olarak değiştirip pcye attığım için hatırlayamadım

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
3

Romu kernel olmadan kurduğunuzda boot oluyor ne demek ben anlayamadım
Benim kullandığım bu upload ettim. 3.7.0 olmalı emin değilim.ismini twrp olarak değiştirip pcye attığım için hatırlayamadım
Deneyelim ama benim cihazda twrp kurunca dokunmatik komple devre dışı kalıyor işlem yaptirmiyor nedense

birGaripYolcu

Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Deneyelim ama benim cihazda twrp kurunca dokunmatik komple devre dışı kalıyor işlem yaptirmiyor nedense
bunu daha öncede duymuştum bu konuda hakkında araştırma yaptınızmı çözümü yokmu.

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
37
Bu romu kullanmanızı tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir rom şarj ve stabilite çok iyi 10 gündür kullanıyorum hiç sorun yaşamadım telefonum Redmi not 10 pro 256 gb.

İyi günlerde kullanın

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
3
Twrp kurabilmem için işyerinde PC başına geçtim ama ne yazık ki telefonu görmüyor twrp kuramıyorum elinde çalışan driver olan yada linki olan varsa atabilir mi birkaç tane denedim driver yuklemeyi olmadı

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Twrp kurabilmem için işyerinde PC başına geçtim ama ne yazık ki telefonu görmüyor twrp kuramıyorum elinde çalışan driver olan yada linki olan varsa atabilir mi birkaç tane denedim driver yuklemeyi olmadı
google'a pdanet yazıp windows için olanını kur. gerekli driverları da kuracaktır.

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Sizin telefon 256 GB versiyon mu? Bu cihazlarda farklı recovery kullanmanız gerekiyor. 256 GB olan note 10 pro da başka bir ekran markası kullanıldığından sürücüyü görmüyor recovery ve ekran tepkisiz kalıyor. Mouse bağlayıp çözen var ama Orange fox deneyin yeni veriyonlsrında sorun çözülmüş olması gerekiyor.

Üst Alt