Soru Kol Saati

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Merhabalar Forum Sakinleri,
1.000 TL ile alabileceğim bir kol saati önerir misiniz ?
bütçem maximum budur.
akıllı , klasik fark etmez.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Klasik olarak bunun içi mavi kadranlı olanını kullanıyorum. Kolda çok şık duruyor. Ne kaba ne de çok kibar, tam ideal. Bu fiyata daha mantıklı seçenekler de vardır ancak kendim kullanıyorum diye önerebilirim.

Akıllı saat olarak da Galaxy Watch Active 2 kullanıyorum, sıfır zor ama ikinci el olarak bu fiyatlara bulma şansınız olabilir. Temiz bulursanız alabilirsiniz. Bu saatten de çok memnunum, yıllardır dediğim gibi Android cihazlarda kullanabileceğiniz akılıı saat konusunda en verimli olanı Samsung'un saatleridir.

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Klasik olarak bunun içi mavi kadranlı olanını kullanıyorum. Kolda çok şık duruyor. Ne kaba ne de çok kibar, tam ideal. Bu fiyata daha mantıklı seçenekler de vardır ancak kendim kullanıyorum diye önerebilirim.

Akıllı saat olarak da Galaxy Watch Active 2 kullanıyorum, sıfır zor ama ikinci el olarak bu fiyatlara bulma şansınız olabilir. Temiz bulursanız alabilirsiniz. Bu saatten de çok memnunum, yıllardır dediğim gibi Android cihazlarda kullanabileceğiniz akılıı saat konusunda en verimli olanı Samsung'un saatleridir.
üstadım ikinci el fiyatları bile uçuk geldi bana (= bayağı sağlam bir ürün

Üst Alt