Mod KernelSU için systemless hosts modülü

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
KernelSU üzerinde AdAway veya benzeri hosts dosyasını değiştiren uygulamaları kullanmak için gerekli modül. Şuradan indirebilirsiniz:

Eğer Adaway kullanmadan doğrudan KernelSU üzerinden modül yükleyerek reklam engellemek istiyorsanız, forumda konusu bulunan Turkish Ad Hosts modülünü kullanabilirsiniz. Bu modülü günlük olarak güncellemekteyim ve KernelSU üzerinde de sorunsuz çalışmakta. Şuradan forum konusuna ulaşabilirsiniz: Mod - Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

emrebaskurtc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9 pro
Konular
2
Arıyordum bunun çözümünü teşekkürler.

KernelSunun Magiskten farkı nedir? Neden kernelsuya geçiyor herkes. ben sade olduğundan kullanıyordum
KernelSU üzerinde AdAway veya benzeri hosts dosyasını değiştiren uygulamaları kullanmak için gerekli modül. Şuradan indirebilirsiniz:

Eğer Adaway kullanmadan doğrudan KernelSU üzerinden modül yükleyerek reklam engellemek istiyorsanız, forumda konusu bulunan Turkish Ad Hosts modülünü kullanabilirsiniz. Bu modülü günlük olarak güncellemekteyim ve KernelSU üzerinde de sorunsuz çalışmakta. Şuradan forum konusuna ulaşabilirsiniz: Mod - Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Hocam ayrıntılı olarak başlık açıp açıklamaya çalışmıştım şurada: Araçlar - KernelSU - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Yine de takıldığınız bir şey olursa bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışırım.

Ayrıca bu modülü hem KernelSU'nun geliştiricisi tiann, hem de Magisk Delta'nın geliştiricisi HuskyDG'nin yardımlarıyla hazırladım. Github'ta Contributors kısmına bakarsanız şampiyonlar ligi gibi olduğunu görürsünüz:D

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Elinize sağlık hocam. Adaway yükledim bu modülü istedi. Nereden bulurum diye arayınca direk forumumuz geldi sorunsuz kullanıyorum şimdi. İyi ki varsınız clap~~

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Elinize sağlık hocam. Adaway yükledim bu modülü istedi. Nereden bulurum diye arayınca direk forumumuz geldi sorunsuz kullanıyorum şimdi. İyi ki varsınız clap~~
Ben teşekkür ederim desteğiniz için. Bu modül şu an KernelSU tarafından desteklenen resmi çözüm. KernelSU Telegram gruplarından #hosts komutu ile çağırabiliyorsunuz. Ayrıca githubta contributors kısmına bakarsanız hem KernelSUnun geliştiricisi tiann ın hem de Magisk Deltanın geliştiricisi HuskyDG nin desteklediğini görebilirsiniz

Cyberknife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Hocam merhabalar sizin modülünüz ve revanced modulünü aynı anda kullanıyorum fakat youtube geçmişim kaydolmuyor internetten araştırdım whitelist'e birkaç adres ekledim çözüme ulaştım fakat ağ değiştirdiğimde vesaire geçmişimi tekrar kaydetmemeye başlıyor

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Hocam merhabalar sizin modülünüz ve revanced modulünü aynı anda kullanıyorum fakat youtube geçmişim kaydolmuyor internetten araştırdım whitelist'e birkaç adres ekledim çözüme ulaştım fakat ağ değiştirdiğimde vesaire geçmişimi tekrar kaydetmemeye başlıyor
Merhaba. Whiteliste neler eklediniz?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Modül çok iyi kesinlikle ama Xiaomi 13T'ye kurunca (Apatch veya KernelSU) NFC çalışmıyor. :D Mecbur başka modülleri kurmak zorunda kalıyorum. Adaway daha rahat ama, keşke kullanabilseydim modülü. :)

Üst Alt