Yardım K60 Pro typ-c kulaklık algılamiyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Herhangi bir sıkıntı varmı
Ben Ağustos ayından beri kullanıyorum. 5 ay oldu şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.
Bütçe iyiyse 13, 13 pro, 13 ultra gibi çözümler de var. K60 pro en ucuzu sadece.

K60 pro için global rom yok elite veya çin rom kullanmak lazım. Bu cihaz için en iyi rom elite oluyor genelde. Mi 10T sonrası size müthiş gelecektir ben de 10T den geçtim özellikle OLED ekran farkı şahane.
Kesinlikle tavsiye ederim almak isterseniz yer önerisi de yapabilirim.

120 hz 2K ekranda oyun sonu sıcaklık 41 derece. En zorlama durumda bile 45 oldu. Ekranı 1080 yapsam daha da soğuk olur da ben keyif için 2k kullanıyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Ben Ağustos ayından beri kullanıyorum. 5 ay oldu şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.
Bütçe iyiyse 13, 13 pro, 13 ultra gibi çözümler de var. K60 pro en ucuzu sadece.

K60 pro için global rom yok elite veya çin rom kullanmak lazım. Bu cihaz için en iyi rom elite oluyor genelde. Mi 10T sonrası size müthiş gelecektir ben de 10T den geçtim özellikle OLED ekran farkı şahane.

120 hz 2K ekranda oyun sonu sıcaklık 41 derece. En zorlama durumda bile 45 oldu. Ekranı 1080 yapsam daha da soğuk olur da ben keyif için 2k kullanıyorum.

Sorun şu yurtdışı 10 TL yeni aldım sanırım parayı iyice biriktirip en yüksek Xiaomi ya da Samsung telefonu alacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca ekran konusunda birazcık haksızlık oldu ama 15 pro ile karşılaştırdım kendi telefonumu OLED ekran ile aradaki farkı Kendi gözlerimle gördüm

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Sorun şu yurtdışı 10 TL yeni aldım sanırım parayı iyice biriktirip en yüksek Xiaomi ya da Samsung telefonu alacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca ekran konusunda birazcık haksızlık oldu ama 15 pro ile karşılaştırdım kendi telefonumu OLED ekran ile aradaki farkı Kendi gözlerimle gördüm
Şu an piyasadaki kayıt yöntemi olan en yüksek işlemci 8gen 2.
8gen 3 çıktı ancak sağlam kayıt yok daha.

S23 ultra veya Xiaomi 13 Ultra olarak bakarsak bu cihazla oyun performansı noktasında farkları yok.
Ekran, kamera gibi farkları var sadece.
Mi 10T ile oyun hala oynanır ama 90 FPS'den vazgeçmek gerekir.

Ekran olarak Mi 10T ekranı her ne kadar iyi olsa da özellikle karanlık bir ortamda fark korkunç oluyor. Siyah konusunda OLED farkı aşırı büyük.

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Şu an piyasadaki kayıt yöntemi olan en yüksek işlemci 8gen 2.
8gen 3 çıktı ancak sağlam kayıt yok daha.

S23 ultra veya Xiaomi 13 Ultra olarak bakarsak bu cihazla oyun performansı noktasında farkları yok.
Ekran, kamera gibi farkları var sadece.
Mi 10T ile oyun hala oynanır ama 90 FPS'den vazgeçmek gerekir.

Ekran olarak Mi 10T ekranı her ne kadar iyi olsa da özellikle karanlık bir ortamda fark korkunç oluyor. Siyah konusunda OLED farkı aşırı büyük.
Root olmadan performans arttırabileceğim hiçbir yöntem yok mu bilgisayarım yok yoksa rotlardım

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Root olmadan performans arttırabileceğim hiçbir yöntem yok mu bilgisayarım yok yoksa rotlardım
BL kilidi açıksa otg ile TWRP kurup rootlayın.
Rootsuz performans artışı imkansız.
Termal modül sizin derdinize çare olur. Gerisi vakit kaybı.

Son düzenleme:
Üst Alt