Rehber İmza Doğrulaması Nasıl Kapatılır? ( 2024 - ROOT )

Reagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
16
Merhaba. Bu yazımda telefona .apk dosyası yüklerken imza doğrulaması sorununu Magisk Manager üzerinden nasıl çözeriz bunu göstereceğim.

Gerekenler:

1- Cihazda Magisk Manager + Root olması lazım.
2- Android Sürümü 10 - 14 arası olması lazım.

Dikkat: Birazda olsa android bilgisine sahip iseniz bu rehberi kullanın. Aksi takdirde oluşabilecek sorunlardan sorumluluk kabul etmiyorum.

1- Magisk + Root Var mı?

- Cihazınızda Magisk + Root yoksa bu yazıdan (tıklayın) nasıl yükleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz. ( Xiaomi Cihazlar için geçerli )

2- LSposed Magisk modülünü İndirin

- dosyasını indirin.

3- Modülü kurun.

- Magisk uygulamasında altta bulunan menü barında Modüller penceresinde gelin ve Depolamadan Yükle butonuna basın.

- Daha sonrasında indirdiğiniz .zip dosyasını bulun ve seçin. Seçtikten sonra Magisk uygulamasına yönlendirileceksiniz. Yükleme onayı isteyecek. Onlayın.

- İşlem başlayacak ve Yeniden Başlat butonu ekrana gelecek. Tıklayın , daha sonra cihaz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Resimlere bakarak da yapabilirsiniz.

( Not: 2. Fotoğraftaki modüller benim daha önceden kurmuş olduğum modüllerdir. Sizde görünmeyecekler o yüzden sorun etmeyin. )

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

4- Minik Kurulum

- Cihaz açıldıktan sonra bildirim panelinde LSposed Yüklendi yazan bir bildirim görünecektir( Bu bildirim her zaman orada olacaktır.). Tıklayın , uygulama açılacak.

- İlk kurulum olduğu için Uygulama için kısayol oluşturulsun mu diye size soruyor. Keyfinize göre ayarlayın :)

5- LSposed üzerinden Core Patch Modülünü indirin ve cihaza yükleyin.

- Altta bulunan menü barında İndirme Butonu olacak , ona tıklayın ve Arama çubuğuna CorePatch yazın.

- Çıkan sonuca tıklayın ve menüde sürümler yazan butona tıklayın.

- Oradan uygulamayı bulun indirip kurun. Resimlere bakarak da yapabilirsiniz.

6- Modülü aktif edin ve gerekli ayarları yapın.

- LSposed size bildirim gönderecek modülü kurmanız için. Tıklayın.

- Modülü etkinleştirmek için sizi bir sayfaya yönlendirecek. ( Eğer bildirim gelmez ise tekrardan LSposed uygulamasını açın. Yine altta bulunan menü barda eklenti butonuna tıklayın oradan Core Patch i seçin.)

- Modülü etkinleştirin anahtar butonu olacak. Onu etkinleştirin.

- Sistem Çerçevesi uygulamasını etkinleştirmeniz için size önerecek. Etkinleştirin.

- Sonra modül ayarları için bir Ayarlar simgesi olacak. Ona tıklayın ve ilk 3 seçeneğin aktif olup olmadığına bakın. Eğer aktif değilseler aktif edin. Tekrardan resimlere bakarak yapabilirsiniz.

Son olarak cihazı yeniden başlatın ve İmza doğrulamayı kaldırmış olacaksınız.

İŞLEM TAMAM

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere :)

19sezer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Poco X2
Konular
4
Hocam öncelikle detaylı anlatımınız için teşekkür ederim benim sorunum APK yükleme değil de magisk üzerinden modül yüklerken imza doğrulama hatası alıyorum dediklerinizi de yaptım ama hâlâ modülü yükleyemiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-06-22-22-22-425_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2023-12-06-22-22-22-425_com.topjohnwu.magisk.jpg
    208,8 KB · Görüntüleme: 130

Reagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
16
Hocam öncelikle detaylı anlatımınız için teşekkür ederim benim sorunum APK yükleme değil de magisk üzerinden modül yüklerken imza doğrulama hatası alıyorum dediklerinizi de yaptım ama hâlâ modülü yükleyemiyorum
Hocam zip dosyası sorunlu olabilir. Başka bir modül ile deneme yapın. Eğer yüklenirse zip dosyasında sorun var demektir. Rehberi sorunsuz uyguladıysanız , gelişmiş bir dosya yöneticisi ( MTmanager , Zarchiver ) kullanarak zip i klasöre çıkartın. Yüksek ihtimal klasörün içerisinde files diye ekstradan bir klasör olacak ve yüklemek istediğiniz uygulama orada olacak. Uygulamayı yükleyin , yüksek ihtimal yüklenecektir. Eğer buda olmaz ise LuckyPatcher uygulaması ile files klasörünün içindeki APK dosyasını Yeniden imzalayarak tekrardan yükleyin. İşe yaracaktır.

Not: Yapacağınız işlemlerden siz sorumlusunuz.

19sezer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Poco X2
Konular
4
Hocam zip dosyası sorunlu olabilir. Başka bir modül ile deneme yapın. Eğer yüklenirse zip dosyasında sorun var demektir. Rehberi sorunsuz uyguladıysanız , gelişmiş bir dosya yöneticisi ( MTmanager , Zarchiver ) kullanarak zip i klasöre çıkartın. Yüksek ihtimal klasörün içerisinde files diye ekstradan bir klasör olacak ve yüklemek istediğiniz uygulama orada olacak. Uygulamayı yükleyin , yüksek ihtimal yüklenecektir. Eğer buda olmaz ise LuckyPatcher uygulaması ile files klasörünün içindeki APK dosyasını Yeniden imzalayarak tekrardan yükleyin. İşe yaracaktır.

Not: Yapacağınız işlemlerden siz sorumlusunuz.
Hocam dediklerinizi yaptım uygulama yüklendi fakat açılmadı heralde dediğiniz gibi dosya bozuk olabilir. teşekkür ederim yardımınız için

Reagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
16

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
APatch lsposed desteklemiyor. APatch kullananlar için de rehber yaparsanız mutlu olurum

Rıdvan423

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
17
Merhaba. Bu yazımda telefona .apk dosyası yüklerken imza doğrulaması sorununu Magisk Manager üzerinden nasıl çözeriz bunu göstereceğim.

Gerekenler:

1- Cihazda Magisk Manager + Root olması lazım.
2- Android Sürümü 10 - 14 arası olması lazım.

Dikkat: Birazda olsa android bilgisine sahip iseniz bu rehberi kullanın. Aksi takdirde oluşabilecek sorunlardan sorumluluk kabul etmiyorum.

1- Magisk + Root Var mı?

- Cihazınızda Magisk + Root yoksa bu yazıdan (tıklayın) nasıl yükleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz. ( Xiaomi Cihazlar için geçerli )

2- LSposed Magisk modülünü İndirin

- dosyasını indirin.

3- Modülü kurun.

- Magisk uygulamasında altta bulunan menü barında Modüller penceresinde gelin ve Depolamadan Yükle butonuna basın.

- Daha sonrasında indirdiğiniz .zip dosyasını bulun ve seçin. Seçtikten sonra Magisk uygulamasına yönlendirileceksiniz. Yükleme onayı isteyecek. Onlayın.

- İşlem başlayacak ve Yeniden Başlat butonu ekrana gelecek. Tıklayın , daha sonra cihaz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Resimlere bakarak da yapabilirsiniz.

( Not: 2. Fotoğraftaki modüller benim daha önceden kurmuş olduğum modüllerdir. Sizde görünmeyecekler o yüzden sorun etmeyin. )

4- Minik Kurulum

- Cihaz açıldıktan sonra bildirim panelinde LSposed Yüklendi yazan bir bildirim görünecektir( Bu bildirim her zaman orada olacaktır.). Tıklayın , uygulama açılacak.

- İlk kurulum olduğu için Uygulama için kısayol oluşturulsun mu diye size soruyor. Keyfinize göre ayarlayın :)

5- LSposed üzerinden Core Patch Modülünü indirin ve cihaza yükleyin.

- Altta bulunan menü barında İndirme Butonu olacak , ona tıklayın ve Arama çubuğuna CorePatch yazın.

- Çıkan sonuca tıklayın ve menüde sürümler yazan butona tıklayın.

- Oradan uygulamayı bulun indirip kurun. Resimlere bakarak da yapabilirsiniz.

6- Modülü aktif edin ve gerekli ayarları yapın.

- LSposed size bildirim gönderecek modülü kurmanız için. Tıklayın.

- Modülü etkinleştirmek için sizi bir sayfaya yönlendirecek. ( Eğer bildirim gelmez ise tekrardan LSposed uygulamasını açın. Yine altta bulunan menü barda eklenti butonuna tıklayın oradan Core Patch i seçin.)

- Modülü etkinleştirin anahtar butonu olacak. Onu etkinleştirin.

- Sistem Çerçevesi uygulamasını etkinleştirmeniz için size önerecek. Etkinleştirin.

- Sonra modül ayarları için bir Ayarlar simgesi olacak. Ona tıklayın ve ilk 3 seçeneğin aktif olup olmadığına bakın. Eğer aktif değilseler aktif edin. Tekrardan resimlere bakarak yapabilirsiniz.

Son olarak cihazı yeniden başlatın ve İmza doğrulamayı kaldırmış olacaksınız.

İŞLEM TAMAM

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere :)
Hocam lsposed magisk üzerinden kurdum ama bildirim gelmedi ve lsposedi açamadım. Nasıl nereden uygulamayı açabilirim

2311DRK48G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rıdvan423

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
17
Hocam lsposed magisk üzerinden kurdum ama bildirim gelmedi ve lsposedi açamadım. Nasıl nereden uygulamayı açabilirim

Yardımcı olacak kimse yok mu

Üst Alt