Yardım İmei atma

Cihanx3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
X3
Konular
2
Hocam kendiniz atacaksanız şunu bilmeniz lazım zaman çok gerekebiliyor cihazdan cihaza internette her şeyin net çözümü yok bayağı araştır dene olmadı yeniden dene şeklinde yapmanız lazım bende note8-note9-11pro 4g şeklinde 3 cihazım oldu xiaomilere imei atmaya çalışmaktan yoruldum :) 1-2 yıla elden çıkarıp yakında Samsung'a geçme taraftarıyım
Xiaomiler güzel hocam sorun yaşamadım hiç sadece imei konusunda biraz desteğe ihtiyacm var

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
2 yildir kullanıyorum IMEI atılmadan en son pasaport ile 2 ay uzattım şuan oda kalktı yedek kastıniz telefonun root yedeği mi
Ben hep snapdragon cihazlar kullandım ve onların hemen hepsine kendim yaptım plaka işlemini.
MTK için o kadar detay bilmiyorum
Snapdragon için orjinal qcn yedeği orjinal efs yedeği kesinlikle olmaz ise olmazlardir.
Sizin söylemlerinizden daha çok yeni olduğunuzu anlıyorum, bu nedenle cihazınızın forumda ki kendi bölümünde sorunları ve çözümleri okuyabildiginz kadar okuyun .
Teorik bilginizin belli bir yere geldiğine inandığınızda deneyin .

Veya satıp Redmi Note 10 PRO vb snapdragon işlemlerin net olduğu cihaza geçin

Cihanx3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
X3
Konular
2
Ben hep snapdragon cihazlar kullandım ve onların hemen hepsine kendim yaptım plaka işlemini.
MTK için o kadar detay bilmiyorum
Snapdragon için orjinal qcn yedeği orjinal efs yedeği kesinlikle olmaz ise olmazlardir.
Sizin söylemlerinizden daha çok yeni olduğunuzu anlıyorum, bu nedenle cihazınızın forumda ki kendi bölümünde sorunları ve çözümleri okuyabildiginz kadar okuyun .
Teorik bilginizin belli bir yere geldiğine inandığınızda deneyin .

Veya satıp Redmi Note 10 PRO vb snapdragon işlemlerin net olduğu cihaza geçin
Ben cihazdan memnunum ama imei konusunda ilk defa bir deneyim yaşamak istiyorum ama ücretsiz bir şekilde bu işi çözmek istemiştim bazı programlar ücretli ve ücretsiz başka bir yolu var mı bilmiyorum

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Program mı kullanıyorsunuz
Ücretsiz programları kullanarak yaptım cihazı MTK portta yedeklerini aldım nvram dosyası düzenledim üzerinde sim2 de yazanı değiştirdim sim1 e ellemedim sonra bu dosyayı flashladım orijinal roma geçtim sorun yok kullanıyorum şu anlık her şeyi eski konularda buldum xda ve Rusça bir forum içinde buldum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İmei nasıl manuel yaptınız yardımci olurmusun
Hocam 6 günümü aldı cidden çok uğraştırıcı üstünkörü bir şekilde adımları anlattım yapmaya girişeceksen gidişat bu uzaktan yardımcı olamam cihazdan bıktım çünkü bi kamyon falan çarpsa bahaneyle telefon değiştirsem diye kolluyorum :/

Cihanx3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
X3
Konular
2
Ücretsiz programları kullanarak yaptım cihazı MTK portta yedeklerini aldım nvram dosyası düzenledim üzerinde sim2 de yazanı değiştirdim sim1 e ellemedim sonra bu dosyayı flashladım orijinal roma geçtim sorun yok kullanıyorum şu anlık her şeyi eski konularda buldum xda ve Rusça bir forum içinde buldum

Hocam 6 günümü aldı cidden çok uğraştırıcı üstünkörü bir şekilde adımları anlattım yapmaya girişeceksen gidişat bu uzaktan yardımcı olamam cihazdan bıktım çünkü bi kamyon falan çarpsa bahaneyle telefon değiştirsem diye kolluyorum :/

Rom u kurcalamadan yapamıyor muyuz ve yedek alma videolarda var mı nasıl yedek alabiliriz birde bu eski program demek ki iş yapıyor hâlâ mtk. bu flaslamak nedir

Biraz detay verirmisiniz bende kendim yapmak istiyorum

Bana bı yardımcı olsan kardeşim nasıl çözeriz bu işi ve sorun yaşadın mı. WhatsApp verirmisin

Son düzenleme:

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
mtk cihaz için eng rom u araştırın derim güzel rom dur :) ama daha fazlasını malesef anlatamam ve xda forumu da güzeldir orayı da takip edin. buranın yabancı versiyonu

Üst Alt