Yardım HyperOS

Yuzarsf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Huawei
Konular
9
Arkadaşlar Note 10 Pro Cİhazım İçin HyperOS Updates Sitesinde Sürümü Gözüküyor Cihazım İçin HyperOs Çıktımı Aceba

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Arkadaşlar Note 10 Pro Cİhazım İçin HyperOS Updates Sitesinde Sürümü Gözüküyor Cihazım İçin HyperOs Çıktımı Aceba
eu roma hyperos güncellemesi gelmiş sizin cihazın yazılımı nedir " "bakın ortada eu yazıyor bu avrupa romu sizin telefounn yazılımına da bakın ayarlardan sizde id tr gibi bşiiyler yazıyordur eger eu yazmıyorsa sizin cihaza gelmesi 3-4 ay sürebilir cihaz yurt içi garanti devam ediyorsa yapacak birşey yok garanti bittiyse bootloader açıp yükleyebilirsiniz sorumluluk kabul etmiyorum

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
eu roma hyperos güncellemesi gelmiş sizin cihazın yazılımı nedir " "bakın ortada eu yazıyor bu avrupa romu sizin telefounn yazılımına da bakın ayarlardan sizde id tr gibi bşiiyler yazıyordur eger eu yazmıyorsa sizin cihaza gelmesi 3-4 ay sürebilir cihaz yurt içi garanti devam ediyorsa yapacak birşey yok garanti bittiyse bootloader açıp yükleyebilirsiniz sorumluluk kabul etmiyorum
Kilit açmasına gerek yok hocam MIUI de isim değiştirme ile sürüm değişikliği yapılabiliyor.:) İyi forumlar dilerim

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Kilit açmasına gerek yok hocam MIUI de isim değiştirme ile sürüm değişikliği yapılabiliyor.:) İyi forumlar dilerim
Miui 13 ve öncesinde yapılıyor 14te kaldırıldı hocam o olay. Yanlış bilgilendirme yapmayalım iyi forumlar.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam bu Redmi Note 12 Pro 4G'nin romu yüklemeye dahi çalışmayın.

Yuzarsf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Huawei
Konular
9
metin hocam bende ondan tereddüte kaldım ama russia için de çıkmış gözüküyor ve baktığımda russia romu 12 pro için değil gibi işlemciler aynı olduğu için aklımda yükleme fikri var siz ne dersiniz brick olurmu cihaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

H.kadioglu hocam bakma şansınız varmı aceba sizin düşünceniz nedir

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
metin hocam bende ondan tereddüte kaldım ama russia için de çıkmış gözüküyor ve baktığımda russia romu 12 pro için değil gibi işlemciler aynı olduğu için aklımda yükleme fikri var siz ne dersiniz brick olurmu cihaz

Hocam sizin cihazınız için hyperOS çıkmamış, hangi siteden baktıysanız yanlış görmüşsünüz. Sizin cihazınızın kod adıyla 12 pro kod adı aynı. O yüzdem yanılgıya düşmüşsünüz fakat yüklemeyin, cihaz işlemcisi aynı olabilir fakat altyapılar farklı brick olacaktır cihazınız.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-11-11-58-20-864_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-11-11-58-20-864_com.android.chrome.jpg
    481,6 KB · Görüntüleme: 3

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Miui 13 ve öncesinde yapılıyor 14te kaldırıldı hocam o olay. Yanlış bilgilendirme yapmayalım iyi forumlar.
Yanlış bilgilendirme yapmıyorum bu işlemi yapanlar ve başaranlar mevcut bu sebepten ötürü denenmesin de bir sakınca yoktur.

HyperOS de yok dediğiniz olay fakat MIUI de başaranlar var.
Ben istatistiklere göre yorum yaparım, kafama göre ortaya atmıyorum, benim kendi konuma yazanlar dahi oldu bu konu hakkında.

Teşekkürler iyi forumlar

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5

Hocam 12 pro romunu 10 pro'ya yüklerseniz edl ile kurtarma şansınız oluyor bildiğim kadarıyla. EDL'yi bu kadar seviyorsanız denemenizde sakınca yok :D
Redmi note 10 pro için herhangi bir HyperOS rom mevcut değil hocam. THGMIXM, THGEUXM, THGRUXM bunlar hep 12 pro'nun rom kodları bizimkiler ise TKFMIXM, TKFEUXM, TKFRUXM, TKFIDXM şeklinde oluyor.

Bu kadar HyperOS merak ediyorsanız 1-2 port deneyin soğumanız uzun sürmez zaten 😁

Üst Alt