Yardım HyperOs sonrası Sistem Arayüzü yanıt vermiyor uyarısı

DooM_67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Mi Note !0 Lite
Konular
1
Cihazıma dün hyperos güncellemesi geldi yaptıktan sonra sürekli Sistem Arayüzü yanıt vermiyor uyarısı alıyorum ekranın sağ üst tarafından açılan kontrol merkezi bazen açılmıyor ve bu hatayı veriyor neden olabilir bu arada hyperos tr sürümü güncelleme bölümünden geldi ben herhangi bir yerden yükleme yapmadım

Darkwawe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
6
Güncelleme sırasında sorun olmuş olabilir en son paketi indir diyip tekrar güncelleyebilirsiniz sorun düzelmezse temiz bir kurulum çözüm olacaktır.

DooM_67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Mi Note !0 Lite
Konular
1
Güncelleme sırasında sorun olmuş olabilir en son paketi indir diyip tekrar güncelleyebilirsiniz sorun düzelmezse temiz bir kurulum çözüm olacaktır.
Temiz kurulum ne demek açıklayabilirmisiniz

Sniperwars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
İlk önce bi kapat aç yapın. Olmazsa fabrika ayarlarına geri dönün. HyperOs sonrası bu tarz hatalar oluyor galiba. Benimde farklı bi sorunum olmuştu. Resetten sonra düzeldi.

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
Xiaomi dünyasına hoşgeldiniz :)

DooM_67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Mi Note !0 Lite
Konular
1
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama fabrika ayarlarına geri dönme bence en son başvurulması gereken yöntem. Geri bildirim kısmında hatayı ilettim ve verilen işlemi uyguladığımda sorun çözüldü. Yansıt uygulamasını kaldırmak bu kadar basit.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Peki ciihazı yansıtmak isteğimizde ne yapacağız bununla ilgili bir çözüm sundular mı?
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama fabrika ayarlarına geri dönme bence en son başvurulması gereken yöntem. Geri bildirim kısmında hatayı ilettim ve verilen işlemi uyguladığımda sorun çözüldü. Yansıt uygulamasını kaldırmak bu kadar basit.

DooM_67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Mi Note !0 Lite
Konular
1
yansıtma uygulamasını kullanmadım ama şu anda telefonda duruyor güncellemeleri kaldır işlemi yaptım sorun düzeldi ama yansıtma çalışıyor mu bilmiyorum çok ta ihtiyacım olan bir uygulama değil zaten

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Anladım hocam Yansıtma uygulamasının güncellemesini kaldırdınız sorun düzeldi ve Yansıtma uygulaması duruyor cihazınızda o zaman problem yok aydınlatıcı cevap için teşekkürler
yansıtma uygulamasını kullanmadım ama şu anda telefonda duruyor güncellemeleri kaldır işlemi yaptım sorun düzeldi ama yansıtma çalışıyor mu bilmiyorum çok ta ihtiyacım olan bir uygulama değil zaten

Üst Alt