Soru Hyper OS

Alperen24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
46
iconlar değişmiş başka bir şey yok.
Optimizasyon ciddi şekilde artmış ram kullanimi ciddi şekilde azalmış port rom kurmama rağmen miui 14 eu dan kat kat daha performans verdi eğer orijinal olarak çıkarsa çok can yakicak

Dyxhxhxhxgxhxh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkut
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
15
Merhaba benim cihazımda note 9 pro şuanda YouTube'da miatoll yani note 9s içinde bir hyperos port mevcut isterseniz kurup deneyebilirsiniz.
Diğer sürümlerle karşılaştırırsak durumu nasıl? Örneğin miui 13 genel olarak kötüydü zaten Miui 12.5 ile karşılaştırırsak nasıl

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Diğer sürümlerle karşılaştırırsak durumu nasıl? Örneğin miui 13 genel olarak kötüydü zaten Miui 12.5 ile karşılaştırırsak nasıl
Kullanan kişi port romda bu kadar iyi olduğunu söylüyorsa gerisini siz düşünün;)

Alperen24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
46
Knk miui 12.5 kullanmadim hep miui 11 yada aosp kullandım bı kere miui 14 eu kurmuştum ondan daha iyi olduğu kesin

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Romu ilk kurduğunuz zaman hızlı çalışmadı gayet normal. Zamanla sistem dolduğunda nasıl tepki verecek o önemli. Şuanki miui de boş halde aşırı hızlı ama siz uygulama kurdukça telefonun yükü arttıkça yavaşlamaya başlar. Android 5-10 yıl önceki gibi kesinlikle değil. Bunu da iphone a borçluyuz hakkını verelim. Biz donan telefonlarla takılırken onlar yağ gibi akıyordu. Üstelik amiral gemisi modeller donuyordu eskiden. Şuan giriş seviyesi Androidler bile akıcı günlük kullanımda. Oyun konusu ise bambaşka.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Romu ilk kurduğunuz zaman hızlı çalışmadı gayet normal. Zamanla sistem dolduğunda nasıl tepki verecek o önemli. Şuanki miui de boş halde aşırı hızlı ama siz uygulama kurdukça telefonun yükü arttıkça yavaşlamaya başlar. Android 5-10 yıl önceki gibi kesinlikle değil. Bunu da iphone a borçluyuz hakkını verelim. Biz donan telefonlarla takılırken onlar yağ gibi akıyordu. Üstelik amiral gemisi modeller donuyordu eskiden. Şuan giriş seviyesi Androidler bile akıcı günlük kullanımda. Oyun konusu ise bambaşka.
Aslında değişen birşey yok animasyonlara hala önem vermiyorlar 60hz ekranlı İPhone akıcı çalışırken androidi 60hz çektiğinde animasyonlarin ne kadar leş olduğunu farkediyorsun. 120hz ekran bu kusuru kapatıyor. Telefonumu 60hz çektiğimde 5 sene geriye gidiyorum yine.

Üst Alt