Soru Hyper OS dağıtım sacmaligi

grosmall

..::BESMELESİZ İŞTE HAYIR YOKTUR:::..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ABDULLAH
Cihazım
Mi 13 t
Konular
2
Evet twrp kuracaktim bozuksa kalsın o halde
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Rus romu ile global rom arasında ne farklar var birde Rus romu yükleyip bootloader kilitlersem cihaz brick olur mu?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
Rus romu ile global rom arasında ne farklar var birde Rus romu yükleyip bootloader kilitlersem cihaz brick olur mu?
En büyük farklılık Google arama ve mesajlaşma yerine Xiaomi'nin kendi uygulamalarının olması. Stok rom olduğu için BL kapatınca bir sıkıntı olmaz yüksek ihtimalle. :)

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
En büyük farklılık Google arama ve mesajlaşma yerine Xiaomi'nin kendi uygulamalarının olması. Stok rom olduğu için BL kapatınca bir sıkıntı olmaz yüksek ihtimalle. :)
Hocam mesela çin sürümü cihazlara global rom yükleyip bootloader kilitlerseniz brick oluyor. Bu durum her koşulda geçerli mi merak ettim. ben bootloader kilidi açık kullanmak istemiyorum. mesela Rus romunda widget özellikleri temalar mağazası ne durumda merak ediyorum. Google arama ve mesajlaşma uygulamasının artılarıda var eksileride.
Mesela arkadaşımla konuşurken ailemden gelen aramayı cevapladım arkadaşımı beklemeye aldı arkadaşımın aramasını kapatmak istedim bir türlü olmadı iki aramayıda kapatıp ailemi geri aramak zorunda kaldım. Birde oyundayken arama gelince açtığımda oyundan çıkıp arama ekranına atıyor note 6 pro bile bunu yapmıyordu.
Artıları ise RCS mesajlaşma ve spam arama filtresi çok iyi çalışıyor birde onay kodu mesajlarından kodu kopyalamak çok basit.

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
Hocam mesela çin sürümü cihazlara global rom yükleyip bootloader kilitlerseniz brick oluyor. Bu durum her koşulda geçerli mi merak ettim. ben bootloader kilidi açık kullanmak istemiyorum. mesela Rus romunda widget özellikleri temalar mağazası ne durumda merak ediyorum. Google arama ve mesajlaşma uygulamasının artılarıda var eksileride.
Mesela arkadaşımla konuşurken ailemden gelen aramayı cevapladım arkadaşımı beklemeye aldı arkadaşımın aramasını kapatmak istedim bir türlü olmadı iki aramayıda kapatıp ailemi geri aramak zorunda kaldım. Birde oyundayken arama gelince açtığımda oyundan çıkıp arama ekranına atıyor note 6 pro bile bunu yapmıyordu.
Artıları ise RCS mesajlaşma ve spam arama filtresi çok iyi çalışıyor birde onay kodu mesajlarından kodu kopyalamak çok basit.
Bootloader açık kalsın hocam size bir zararı olmaz ;) Ayrıca Xiaomi Arama ve Mesajlaşmada yaşadığınız problemler olmuyor RCS'de mevcut.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bootloader açık kalsın hocam size bir zararı olmaz ;) Ayrıca Xiaomi Arama ve Mesajlaşmada yaşadığınız problemler olmuyor RCS'de mevcut.
Youtubeda " обзор сяоми 13т " arattım rus 13T inceleme videolarını izledim ruslar bile rus romu kullanmıyor avrupa veya global rom yüklemişler inceleme videolarında hep google arama ve mesajlaşma uygulamasını görüyorum.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
26

Youtubeda " обзор сяоми 13т " arattım rus 13T inceleme videolarını izledim ruslar bile rus romu kullanmıyor avrupa veya global rom yüklemişler inceleme videolarında hep google arama ve mesajlaşma uygulamasını görüyorum.
Global cihaz kullanıyorlar stock halini inceliyorlar

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
26
Şu listeye baktıkça. Keyfim. Kaçıyor hala sıra bize gelmedi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-19-00-38-33-583_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-19-00-38-33-583_com.android.chrome.jpg
    447,7 KB · Görüntüleme: 21

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
26
Siz bu güncelleme meselesini takıntı haline getirmişsiniz bu kadar abartmaya gerek yok bence.
Redmi note 10 pro ya güncelleme geliyor 13t ye gelmiyor bu durum sizce normal takıntılı olan benim hmmm dogrudur

Üst Alt