Yardım Hiç bir bilgisayarda Samsung Galaxy Note 2 gözükmüyor

• Konbuyu başlatan mkx601
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 370

mkx601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung Galaxy
Konular
3
Arkadaşlar, merhaba elimde Samsung Galaxy Note 2 var şarj alıyor herşeyi çalışıyor ancak bilgisayar da gözükmüyor. Driveri herşey kurulu USB hata ayıklama açık. Telefoncuya gösterdim şarj bordunu değiştirdi. Yine çözülmedi ne yapmalıyım? Rootlu cihaz bu arada hard reset attım yine sorun devam ediyor.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar, merhaba elimde Samsung Galaxy Note 2 var şarj alıyor herşeyi çalışıyor ancak bilgisayar da gözükmüyor. Driveri herşey kurulu USB hata ayıklama açık. Telefoncuya gösterdim şarj bordunu değiştirdi. Yine çözülmedi ne yapmalıyım? Rootlu cihaz bu arada hard reset attım yine sorun devam ediyor.
Yan sanayi şarj portları zaten sıkıntı yaratır hocam,veri aktarımı yapamazsınız.

mkx601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung Galaxy
Konular
3
Yan sanayi şarj portları zaten sıkıntı yaratır hocam,veri aktarımı yapamazsınız.
Yan sanayii olduğunu sanmıyorum ama orijinal nereden bulabilirim yine de? 10 yıllık telefon her taraf yan sanayii dolu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bundan 3 telefoncu daha gezdim hocam birisi anakart arızalı dedi note 2 tamiri yapmıyorum dedi birisi de tamiri imkansız deyip geri verdi.

Son düzenleme:

mkx601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung Galaxy
Konular
3

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba hocam orijinal şarj bordu aldım sorun hâlâ devam ediyor.
Orijinal şarj bordu olduğundan eminseniz, sürücüler vs her şey kurulu ise ve pc de bir sıkıntı yok ise olmama ihtimali kalmıyor gibi hocam

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Pc ile telefon arası bağlantı yaptığında telefon yavaş şarja geçiyormu. telefonda usb ile bağlı bildirimi sabitmi. Pcde kabloyu taktığın anda bağlanma sesi geliyormu. yoksa bağlanma sesinin hemen arkasından kopma sesidemi geliyor mu.

mkx601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung Galaxy
Konular
3
Pc ile telefon arası bağlantı yaptığında telefon yavaş şarja geçiyormu. telefonda usb ile bağlı bildirimi sabitmi. Pcde kabloyu taktığın anda bağlanma sesi geliyormu. yoksa bağlanma sesinin hemen arkasından kopma sesidemi geliyor mu.
Bağlanma sesi gelmiyor hayır ama PC de şarj oluyor olarak görüyor.

Hocam cihazın sarj yeri değilde anakart ile şarj bordu arasındaki yerde problem olabilir.
Valla hocam yoruldum ya 3 tane tamirci gezdim hiç biri yapamadı. Ne yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleme:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Bağlanma sesi gelmiyor hayır ama PC de şarj oluyor olarak görüyor.

Valla hocam yoruldum ya 3 tane tamirci gezdim hiç biri yapamadı. Ne yapacağım bilmiyorum.
Hocam kablonuzun data kablosu olduğundan eminsiniz demi? bazı micro kablolar sadece şarj içindir veri transferi yapmaz

Üst Alt