Rehber Güncelleme Almayan Yurtiçi Mi5'lere Orijinal ROM Yüklenmesi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
selamlar sayın yetkili global rom linkinde hata var lütfen düzeltirmisiniz rica etsem.
Haber verdiğiniz için teşekkürler hocam. Direk olarak rom dosyası linki eklenmiş, indirme sayfası olarak düzenlendi.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Haber verdiğiniz için teşekkürler hocam. Direk olarak rom dosyası linki eklenmiş, indirme sayfası olarak düzenlendi.
Ben arkadaşın o mesajdan sonra düzenleyip rom linkini direk koydum. Yoksa sizin bıraktığınız o sayfa linkinde fastboot romu bulmak bazı kullanıcılar için zor olacaktır.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
selamlar sayın yetkili global rom linkinde hata var lütfen düzeltirmisiniz rica etsem.
Ben arkadaşın o mesajdan sonra düzenleyip rom linkini direk koydum. Yoksa sizin bıraktığınız o sayfa linkinde fastboot romu bulmak bazı kullanıcılar için zor olacaktır.

Ben de direk indirme sayfasını ekledim hocam... Nasıl yapsak karar veremedim. İndirme sayfasını koyarsak konu içerisinden sürekli güncel rom alınabilir, rom bağlantısı ise daha kolay.:?

Size bırakıyorum destek ekibi sizsiniz konu da asıl olarak destek içeriyor. Dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz :D

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62

Ben de direk indirme sayfasını ekledim hocam... Nasıl yapsak karar veremedim. İndirme sayfasını koyarsak konu içerisinden sürekli güncel rom alınabilir, rom bağlantısı ise daha kolay.:?

Size bırakıyorum destek ekibi sizsiniz konu da asıl olarak destek içeriyor. Dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz :D
Ben direk link koymaktan yanayım. Zaten mi5 e bayadır güncelleme vermiyorlar + ota alıyor, 2 haftada bir güncelleriz olur biter :D

Serdarser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi5
Konular
0
Çok teşekkürler kardeş çok yardımcı oldu açıklamaların

sonersay35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
soner
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1

selamlar düzeltmeniz için teşekkür ederim fakat ben daha önceden bunu indirmiştim. Dosya olarakta gemini_global_images_V8.1.2.0.MAAMIDI_20161107.0000.00_6.0_global_4daea53819.tgz gözükmekte doğru mudur arkadaşlar? ayrıca bu işlemlerden sonra telefon garanti dışına çıkar mı acaba? eğer çin rom ile gelirse yetkili servise bu işlemi yaptırmak daha mı mantıklıdır sizce?

mgt3453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
4
Meraba cantara ustad ben unlock yaptim yalniz 64 bit bir bilgisayarim yok 32 bittede mi flashla hata verdi beceremedim hb dan aldiim uzerinde 7.2.8 fake çin rom var sanirim en.miui den global developer rom indirip guncelleyiciden kurabilirmiyim bir sikinti dogarmi cevabinizi bekliyorum simdiden tesekkur ederim

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
selamlar düzeltmeniz için teşekkür ederim fakat ben daha önceden bunu indirmiştim. Dosya olarakta gemini_global_images_V8.1.2.0.MAAMIDI_20161107.0000.00_6.0_global_4daea53819.tgz gözükmekte doğru mudur arkadaşlar? ayrıca bu işlemlerden sonra telefon garanti dışına çıkar mı acaba? eğer çin rom ile gelirse yetkili servise bu işlemi yaptırmak daha mı mantıklıdır sizce?
Servise giderse en az 1 hafta bekleyeceksiniz, siz yaparsanız elinizde hallolacak. Rom doğru.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Meraba cantara ustad ben unlock yaptim yalniz 64 bit bir bilgisayarim yok 32 bittede mi flashla hata verdi beceremedim hb dan aldiim uzerinde 7.2.8 fake çin rom var sanirim en.miui den global developer rom indirip guncelleyiciden kurabilirmiyim bir sikinti dogarmi cevabinizi bekliyorum simdiden tesekkur ederim

Hocam bootloader kapalı cihazlarda güneclleyici üzerinden sadece China developer rom kurulabiliyor. Yani cevap hayır, kuramazsınız 64 bit bilgisayar bulmanız gerekli...

hacinb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hacı bektaş
Cihazım
mi5
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bilgisayarımda 64 bit ama burada kaldı sizin dediğiniz gibi herşeyi eksiksiz yaptım buraya kadar hiç hata vermedi. şimdi ne yapmam lazım telefon fastboot ta takılı kaldı

Üst Alt